Veselý strach (TV seriál)

Pohádka

Slovensko, 1998, 7x8 min

Juraj Lihosit

Dušan Dušek

Andy Kraus

Scénografie:

Viera Dekišová

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• ecceHOMMO

Večerníčková rozprávka má byť podľa mňa pekná, príjemná a ľahko stráviteľná pre deti aby sa im dobre zaspávalo. A preto som si nie celkom istý, či Veselý strach je vhodnou rozprávkou pred spaním. Menšie deti to skôr plaší a ruší, staršie viac mätie a nudí. Jediné čo sa deťom páči sú tie hodiny. A i ke´d sa jednotlivé príbehy snažia naučiť deti "poslúchať a správať sa dobre a vhodne" vyznieva to dosť tragikomicky.(8.5.2014)

• jakeer

Absolútna príšernosť. Neviem, čomu to má deti naučiť, akurát ich zdeprimuje. Keď som na tento večerníček náhodou narazil v TV, začal som sa kontorlovať, či nie som na liekoch... Nebol som.(26.8.2011)

• giaruj

Veľmi, veľmi zlé. Pri deťoch mi nedalo, ale stále som to mal na jazyku. Strašná ............ Asi si pán kameraman brával kameru domov a natočil čo mal doma. Otrasné herecké výkony, bez kúsky autenticity a invencie. Tento surový materiál "obohatila" nejaká študentka animácie. Byť zvieraťom, ktorý vystupuje v akejkoľvek epizóde, hanbím sa do konca života. Keby som bol herec, neviem... Radšej ani neexistujem. Ak by som bol na csfd zaregistrovaný ako 7ročný zo slušnosti by som odmenil 1 hviezdičkou. Pod všelijaké somariny sa podpísal Dušan Dušek, ale toto je megasomarina. Toto mohli splodiť len 90 roky STV. Hrôza.(24.8.2011)