Veselý strach

Juraj Lihosit

Scénář:

Dušan Dušek

Andy Kraus

Seriál pôvodných hraných večerníčkov o tom, že aj strach môže byť veselý a ako sa ho možno zbaviť.
Jednotlivé časti:
1.-Ohňostroj
2.-Cvik, cvak
3.-Návšteva
4.-Sladká tma
5.-Hodiny a hodinky
6.-Bludisko
7.-Najkrajší strach (oficiální text distributora)

ecceHOMMO

Večerníčková rozprávka má byť podľa mňa pekná, príjemná a ľahko stráviteľná pre deti aby sa im dobre zaspávalo. A preto som si nie celkom istý, či Veselý strach je vhodnou rozprávkou pred spaním. Menšie deti to skôr plaší a ruší, staršie viac mätie a nudí. Jediné čo sa deťom páči sú tie hodiny. A i ke´d sa jednotlivé príbehy snažia naučiť deti "poslúchať a správať sa dobre a vhodne" vyznieva to dosť tragikomicky. ()

jakeer odpad!

Absolútna príšernosť. Neviem, čomu to má deti naučiť, akurát ich zdeprimuje. Keď som na tento večerníček náhodou narazil v TV, začal som sa kontorlovať, či nie som na liekoch... Nebol som. ()

giaruj odpad!

Veľmi, veľmi zlé. Pri deťoch mi nedalo, ale stále som to mal na jazyku. Strašná ............ Asi si pán kameraman brával kameru domov a natočil čo mal doma. Otrasné herecké výkony, bez kúsky autenticity a invencie. Tento surový materiál "obohatila" nejaká študentka animácie. Byť zvieraťom, ktorý vystupuje v akejkoľvek epizóde, hanbím sa do konca života. Keby som bol herec, neviem... Radšej ani neexistujem. Ak by som bol na csfd zaregistrovaný ako 7ročný zo slušnosti by som odmenil 1 hviezdičkou. Pod všelijaké somariny sa podpísal Dušan Dušek, ale toto je megasomarina. Toto mohli splodiť len 90 roky STV. Hrôza. ()