Reklama

Reklama

Radiorock

(pořad)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Radiorock je hudební magazín České televize postavený na setkání rockové kapely s hudebním producentem ve "vintage" Studiu č. 1 Českého rozhlasu Brno. Ve stylu "hudební reality show" klade důraz na proces vytváření hudby a vzniku nahrávky. Nahlédnutí do hudební kuchyně nabízí možnost pochopit způsob, jakým moderní hudba se svou specifickou zvukovostí vzniká, i když proces nahrávání opravdové desky je ve skutečnosti velmi zdlouhavý. S Radiorockem nahlédnete do jednoho pracovního dne včetně všech situací, které vznikají před i za televizními kamerami - výsledkem je několik studiově zaznamenaných skladeb. V předpremiéře nového formátu, jehož celou sérii nabídneme od září letošního roku, přivítáme plzeňskou skupinu Mandrage. Kapela složená ze čtyř mladých muzikantů - Víťa Starý (zpěv + kytara), Pepa Bolan (kytara + zpěv), Mates Vorda (bicí), Coopi (baskytara) - si získala mnoho příznivců brzy po svém oficiálním založení v roce 2004. Svým prozatím největším hitem "Hledá se žena" se plzeňská formace zapsala definitivně do povědomí rockových fanoušků. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Mylouch 

všechny recenze uživatele

♫ Jinak výborná kapela, která se ale zpronevěřila bigbítu tím nejdůležitějším: nevyužila možnost rozmlátit producentovi a režisérovi o hlavu cokoliv, co bylo při ruce. Koncert se stejným materiálem by byl za 5* ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Hezké ochutnávky koncertíků a představení kapel. Pořad pomáhá aby nejmladší generace sociálních sítí "skleníkových dětí" přestala ztrácet čas na Youtube, Instagramu apod. a vylezla konečně ven za kulturou. ()

Reklama

Galerie (6)

Reklama

Reklama