Marilyn Manson: Born Villain

Scénář:

Shia LaBeouf

Marilyn Manson

Shogin

Překvapivě podprůměrnou hudbu doplňuje výborný klip. Doufám, že Shia natočí celovečerňák, nejlépe i ve spolupráci s Mansonem, protože by šlo určitě o zajímavý zážitek. ()

M1911

Ačkoliv Mansona miluji, tohle mi přišlo neuvěřitelně prvoplánové. Nevadila by mi ani ta brutalita a nechutnost, svým způsobem se mi i líbí, ale zkrátka sám MM si nasadil moc vysokou příčku triem alb Antichrist Superstar - Mechanical Animals - Holy Wood, kde se kombinovala hudební dokonalost a tvůrčí genialita, a už 10 let se jí marně snaží přeskočit. Pusťte si videoklip ke "Coma White" nebo "Tourniquet", a pochopíte kam mířím. P.S. Nevím co tam dělal Shia LaBeouf, protože z toho smrdí Mansonova naprostá tvůrčí "diktatura" (myšleno v dobrém) na sto honů. ()

eqmatters odpad!

nepříjemná samoúčelná slátanina, která mě ani tak nešokovala, jako spíš každou vteřinou hrozně nudila, takhle teda ne ()

Kozy9

Zvrátená a temná dokonalosť v umení, ktorého účel je v človeku vyvolať pobúrenie. Manson možno už nieje schopný predviesť to, čo kedysi na pódiu, no pred kamerou je stále dokonalý. 100% ()