Pan Nikdo (2009)

Som presvedceny o tom,ze tento film som nakrutil ja !!

Vanilkové nebe (2001)

Miestne hodnotenie ma usvedcilo,ze na filmy sa pozeram asi trocha inak(a vdaka ti boze,ze niesom zadubeny,konzervativny,ordinarny divak),Existuje par filmov,v ktorych vidim,to co mozno ani v nich nieje,skryte obrazy,posolstva,skratka vacsinou si vsetko zinterpretujem pre seba a prisposobim si to k svojim pocitom.Konkretne v tomto diele tomu tak bolo,mna ten film vtiahol a zasol som nad pribehom.asi som sa uz vypisal..(

Temný obraz (2006)

A ja ze stravim oekny vecer pri milej rozpravke.co uz,zas mi to nevislo,namiesto toho som dostal par daviek kokaina,travy,a LSD..tazky film,po ktorom som sa citil sfetovany.Hviezdicku navise tomu postavila skladba Black Swan od Thom Yorka.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Velmi som sa pobavil.Velmi sa pacilo zainterpretovanie 1.svetovej do filmu.A tie Holmsove monology s britskym prizvukom,och,radost pocuvat !

Marilyn Manson: Born Villain (2011) (hudební videoklip)

Ale no tak,umeniu sa medze nekladu a Marilyn to chape.preco sa cez to nepreniesiete a neskusite v tom "hnusu" najst perlu ?

Bobule (2008)

Za prijemnu letnu atmosferu a krasnu Terezu :) Casi in point: Efekt sa strojnasobi pri pozerani filmu v jeseni

Vojna a mír I: Andrej Bolkonskij (1965)

Roman som necital,film sa mi pozeral velmi tazko,to asi preto lebo ma k tomu donutila moja ucitelka literaturi.Ale ked som dozil do posledneho tomu,tak som vobec nelutoval.Obrovsky svet postav sa mi doslova vryl do duse. Lev Nikolaevich Tolstoy bol...bol to nadclovek)

Big Lebowski (1998)

Predom sa ospravedlnujem za hrube vyjadrovacie prostriedky,ale inak sa proste neda. Ten Lebowski ma tak strasne v pici,ze to ani mozne neni :Di

Amadeus (1984)

MIlujem taketo velkofilmy pri ktorych sa absolutne nenudim a ta hudbaaa ! :)))