poster

Basement, The

Horor

USA, 1989, 79 min

Hrají:

Carl Burrows

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • LION-MR.T
  *****

  MASKY,EFEKTY,GORE. Super povídkový horor,který mě bavil od začátku do konce. S efekty si vyhráli špičkově tak i s nápady. Mám tu všechno,monstra,zombie,vraždy,krev a podobně. Každá povídka má něco do sebe. Zabijácký bazén,pomatený učitel,jak se natáčel jeden horor a pak strašidelný dům. Jenže člověk si musí uvědomit,že sleduje tvrdé céčko,kde se měl člověk pobavit,nic víc. Kdo hledal více,tak by to neměl hodnotit,protože to mu sám nerozumí. Výborná zábavička.(9.9.2014)

 • midget
  ***

  Příjemně lobotomický amatérský film, který (na rozdíl od většiny amatérských videohororů) docela odsejpá. Nepokouší se o žádné náročnější finesy, ale jede na první signální - krátké, sprosté a přímočaré dialogy, solidní masky a gore efekty a občas poměrně efektní nápady (vraždící bazén je určitě vrchol).(28.9.2014)

 • Wade
  odpad!

  Tak jsem si říkal,že bych mohl dát alespoň jednu hvězdu a to buď za řádění neřádění ve třídě u studentů nebo za pěkné masky. No nakonec mi,ale po skončení filmu bylo líto i té jedné hvězdy,protože The Basement je strašná sračka a já vlastně ani nevim o čem,že to pořádně bylo. 7%(7.12.2013)

 • Shanen29
  ***

  Povídkový horor určený opravdu k zábavě,ale velmi zručně natočený a stylově zvládnutý.Bavil jsem se.(17.1.2019)