Basement, The

Horor

USA, 1989, 79 min

Carl Burrows

MASKY,EFEKTY,GORE. Super povídkový horor,který mě bavil od začátku do konce. S efekty si vyhráli špičkově tak i s nápady. Mám tu všechno,monstra,zombie,vraždy,krev a podobně. Každá povídka má něco do sebe. Zabijácký bazén,pomatený učitel,jak se natáčel jeden horor a pak strašidelný dům. Jenže člověk si musí uvědomit,že sleduje tvrdé céčko,kde se měl člověk pobavit,nic víc. Kdo hledal více,tak by to neměl hodnotit,protože to mu sám nerozumí. Výborná zábavička.(9.9.2014)

Příjemně lobotomický amatérský film, který (na rozdíl od většiny amatérských videohororů) docela odsejpá. Nepokouší se o žádné náročnější finesy, ale jede na první signální - krátké, sprosté a přímočaré dialogy, solidní masky a gore efekty a občas poměrně efektní nápady (vraždící bazén je určitě vrchol).(28.9.2014)

• Wade

Tak jsem si říkal,že bych mohl dát alespoň jednu hvězdu a to buď za řádění neřádění ve třídě u studentů nebo za pěkné masky. No nakonec mi,ale po skončení filmu bylo líto i té jedné hvězdy,protože The Basement je strašná sračka a já vlastně ani nevim o čem,že to pořádně bylo. 7%(7.12.2013)

Povídkový horor určený opravdu k zábavě,ale velmi zručně natočený a stylově zvládnutý.Bavil jsem se.(17.1.2019)