Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Drama
  • Animovaný

Injustice (2021)

Pouštěno jen jako další DC animák a proto mě to opravdu posadilo na zadek.  Tolik násilí a umírání to jsem opravdu nečekal. Každý hrdina si jede svůj názor a každý má jiné metody tady se to všechno kvůli určité události zamotá a rozdělí a začne násilí a souboje prostě řežba jak má být. Tak velké překvapení, že nemám problém hodit tomu plnou palbu 5 hvězd jen je možná škoda že nešly ještě dál ale to by asi bylo až moc 18+ .  87% --- 9/10 IMDb

Vřískot (2022)

Sakra jak mě tenhle díl Scream nesednul já měl při sledování pořád až moc velký pocit, že sleduju čistou parodii.  Nesedly mi herci ani finální odhalení kdo je vrah ( což jde poznat snad od začátku a to mě dost zamrzelo)  u odhalení jsem se dost zasmál a řekl si jen jak ? .  Dám opravdu nízké hodnocení, protože jak jsem napsal nebavilo mě to nesedlo mi to.  25% --- 2/10 IMDb

plakát

Don't Fuck in the Woods (2016)

Jednoduchý krátký levný horor se skvělou muzikou podařeným monstrem fajn zabitími a nějakou nahotou tohle vše se schovává pod perfektním názvem. Nepodařené scény po titulkách pobavily. Celkově jsem dostal přesně to co jsem čekal a když vidím zdejších 23% klidně tomu trochu přihodím takže za 4*.  75% --- 7/10 IMDb

Habit (2021)

Teď opravdu nevím buď byl Habit opravdu nic neříkající a celkem i nudný film a nebo jsem ho vůbec nepobral. Možná se má sledovat pouze pod vlivem něčeho a to já nebyl tudíž mě film úplně minul.  Kdo ví možná někdy v budoucnu další shlédnutí zvýší hodnocení teď je to jen za 1 hvězdu. 19% ---  2/10 IMDb

Rokuroku (2017)

Dalo by se říct, že tohle je klasický japonský horor. Divák dostane několik scén kde se čarodějnice setkává se svojí obětí a i když je to celé slušně digitální dá se to přehlédnout. Čarodějnice si vždy najde takovou podobu a formu aby to bylo nápadité a proto se neomrzí. Příběh ničím nevýrazný a zapomenutelný, ale scény kde se objeví čarodějnice jsou zajímavé a mají i nějakou atmosféru za mě čistý průměr na který se, ale dá podívat.  50% --- 5/10 IMDb

plakát

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

Nick Fuckiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing Cage je prostě masivní filmový talent co jednou zbourá celý Hollywood a tahle akční komedie je toho jasný důkaz.  Scéna sezdí perfektní a opravdu hodně pobavila.   90% --- 9/10 IMDb

plakát

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál) odpad!

Udělat z jedné z nejlepší postavy SW a jednoho z nejlepších Jedi takového tupého vola.  Prostě PROČ ? Tohle si nezasloužil ani Obi-Wan ani Ewan McGregor.  Tohle si vlastně nezasloužil nikdo, protože oni tam jsou všechny postavy za kretény tohle tupé ničení celého SW světa je opravdu smutné.  Není nic co bych mohl dát jako plus a radši nebudu ani vypisovat co vše mě nasralo, protože mě nasralo vlastně vše.

Aku no kjóten (2012)

Nebýt pomalejšího a pro mě nudnějšího začátku bylo by to za plnou palbu, protože to krvavé finále mě opravdu probralo. Hideaki Itó si to tam podával opravdu lehce a dost chladně.  80% --- 8/10 IMDb

plakát

Chikan gifu: Musuko no yome to... (2003)

Šel jsem do filmu jen s informací, že film sice působí zvláštně a divně, ale je dobré ho brát vážně. Bylo to dost složité, protože Chikan gifu..... je opravdu zvláštní film, ale za tou zvláštností se schovává opravdu zajímavé drama o stárnutí a všemu co obnáší. Jasně natočilo se to v Japonsku takže je to prostě hodně jiné i tak má, ale divák po konci filmu pocit že viděl seriózní film a já byl nakonec nejen překvapen, ale i spokojen.  55%