Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Drama
  • Animovaný

Black Widow (2021)

Moje neoblíbenější herečka co hraje postavu co mám rád ve svém solo filmu co by se mohlo pokazit.  Skoro všechno. Film měl určitě vzniknout o dost dřív tak o 5 let dříve to byla Scarlet na vrcholu. Dále Natasha Romanoff je člověk jasně vycvičený v perfektního zabijáka ale furt jen člověk ve filmu na mě působila jako někdo jiný. Pokračujeme -- akce a souboje vcelku ušli, ale po půlce filmu přišel až moc okatý digi bordel, který mi do filmu prostě neseděl daleko radši bych si dal nějaký poctiví špionský film s jednoduchou akcí. A nakonec kapitola Taskmaster ten byl ve filmu nevyužitý a vlastně totálně zbytečný + ještě zbytečně ********.  Nebudu ale jen negativní, protože Florence Pugh a Scarlett byly povedená dvojka a Harbour v jeho roli pobavil a to je vlastně to nesmutnější v akčním filmu byla za mě nejvíce podařená humorná stránka a to je špatně. Velké zklamaní a jen za 3 hvězdy .. 50% ---- 5/10 IMDb

Sky Sharks (2020)

Přestřelená zábavná jízda plná skvělého gore perfektních masek a nechybí ani nahota.  Tahle kombinace mi často sedne a Sky Sharks je přesně ten případ takže já si tu odložím 4 hvězdy a doufám,že se dočkám nejen dalšího dílu ale rozhodně jsem zvědavý co jiného dokáže Marc Fahse.  80% ---- 8/10 IMDb .

Armáda mrtvých (2021)

Pouštěl jsem si AotD s jasnou představou co chci a možná proto nejsem zklamaný. Úvodní otvírací scény jsou naprosto perfektní a já si opravdu chrochtal blahem. Poté přijde za mě dostatečně zábavný střed přípravou a průběhem plánu a ano i tady se najdou scény co si divák bude pamatovat dále se nám ukážou pořádně postavy u kterých mě překvapivě žádná nesrala jen nejsem moc fanda inteligentních zombie jako se ukázali tady. Nakonec finále, které sice mělo svoje mouchy (ano koukám na tebe scéno s helikoptérou) ale já se prostě bavil stačí vypnou a film už se postará o zábavu.  75% --- 7/10 IMDb

plakát

Alone in the Dead of Night (2015) odpad!

Proč jsem to měl tohle seznamu chci vidět opravdu netuším.  Nechce se mi věřit,že tohle je opravdu regulérní film a né  práce 3 lidí co měly volný pátek, kameru a řekli si,že natočí horor.  Příšerná kamera příšerní neherci a děj o ničem snad jen jedna maska se povedla,ale ani ta nezachrání film od odpadu. 5% --- 1/10 IMDb

plakát

Anne Boleyn (2021) (TV seriál) odpad!

Tak je to tady byl jsem zvědavý jak se przní a přebarvuje historie tak jsem si dal jeden díl a bylo mi na zvracení. Nedokážu pochopit co v hlavě mají tvůrci když dají takové obsazení a už vůbec nedokážu pochopit jak moc dementní musí být Jodie Turner-Smith když vezme tuhle roli. Celé tohle "dílo" si zaslouží jen zapomenout a nejen kvůli obsazení, ale i za vše ostatní. Každopádně doufám, že se dočkám filmu Martin Luther King vs Barack Obama v hlavních rolích Vin Diesel a Jason Statham.

plakát

The Friendship Onion (2021) (TV pořad)

Pipin se Smíškem a jejich kamarádské povídání o všem co je baví a  samozřejmě dojde i na LOTR. Po první díle musím nejen dát 5 hvězd, ale také a to i přesto, že nejím cibuli jde The Friendship Onion do mé top 10 v pořadech tohle se totiž poslouchá fakt skvěle.

plakát

King Kong vs. Godzilla (1962)

Tohle byla zábava a to dost velká. Během filmu si obě monstra jasně získali mojí pozornost a jejich vzájemné střetnutí bylo vyvrcholení celé téhle zábavné taškařice. Kongovo kotrmelec spolu s pohyby Godzilly a také vše ostatním jako např: vojenská základna kterou jako bych si stavěl sám na koberci mě donutili tomuhle prostě dát 4 hvězdy, protože já se královsky bavil. -- 75% --- 7/10 IMDb

plakát

Dead Squad: Temple of the Undead (2018)

Perfektní masky a skvělé gore a o to více mě mrzí, že všechno ostatní ve filmu je průměr až podprůměr. Taková kombinace je bohužel jen na 2 hvězdy. 42% --- 4/10 IMDb

plakát

Croodsovi: Nový věk (2020)

Krokodýloprase je super, ale SPIDERWOLF !! ten je geniální a já ho chci ! 80% --- 8/10 IMDb

Aquaman (2018)

Wan je můj oblíbený režisér přesto jsem se nedokázal donutit ke shlédnutí jeho komiksového filmu. Ted když jsem se donutil opravdu jen zírám,protože tohle je skvělá a hlavně zábavná vodní jízda na kterou se skvěle kouká. Jason Momoa je jako Aquaman perfektní a Amber Heard jako Mera zatraceně sexy. Neskutečné překvapení a pro mě určitě jeden z nejzábavnějších komiksových filmů a ani ta jednoduchost příběhu mi nezabrání dát tomu plnou palbu. 93% --- 9/10 IMDb