Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

EYO EYO odpad!

Ano neskutočne ťažký život -nič nerobí iba sa foti a spí .Najväčšia pi*ovina o bohatej jebnutej rodine ,s ktorej sa mi robí na grcanie ,fujj do pi*e ,neviem koho môže zaujímať nejaka jebnu*a bohatá rodina ktorá si žije na lepšej nohe a má inteligenciu jak 3-mesačne decko a tie ich rozmaznané deti -fujj /0% ()

GalaktikHero odpad!

Dnešný systém svetovej vlády umožňuje zbohatnúť len sprostým ľuďom! Lebo keby zbohatol inteligentný človek, je pre tento systém nebezpečný! Naopak sprostý človek je pre pár pamlskov ochotný učobiť čokoľvek.... ako zviera v cirkuse. A keď pozeráte na tieto cvičené opičky v cirkuse, spomeňte si, že VŽDY je niečo za niečo!!! A zvykajte si! Čím sprostejší bezmozog, tým vyššie číslo na konte!!! Že je to nespravodlivé??? Áno je! Ale čo si ty spravil proti tomu, aby to tak nebolo??? ()