Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

MM_Ramone odpad!

Fuj! Tak z tohoto sa mi naozaj robí zle. Zdvíha sa mi z toho žalúdok. Nechutná, namyslená rodinka Geissenovcov sa nehanebne vystatuje svojim bohatstvom. Život v luxuse je pre nich jediným naplnením ich prázdnych, primitivných existencií. Ich hodnoty, špôsob života, jednanie s ľuďmi, vyjadrovanie sa a vlastne všetko, čo robia mi je viac ako odporné. Párik nemeckých snobov, čo si myslí, že celý svet sa točí len vôkol nich. Podobných zaperených vypatlancov máme aj tu na Slovensku. Áno, mám na mysli bezdetných manželou z košického Pereša - Mojsejovcou. Dominantná megera Nora a ožratý tajtrlík Braňo. Iste ste už o nich počuli, čo sú zač. No oproti Geissenovcom sú to kultivovaní sympaťáci. Tieto milionárske nemecké držky nemôžem ani cítiť. Ešte aj tie ich rozmaznané detiská sa mi hnusia. "Geissenovci" sú ľudský odpad! ()

tatka odpad!

NO táááák, neberte to tak vážne. Ja viem, je to suterén televíznej zábavy, určený hlavne tým, ktorí sa nechajú takýmito programami nasierať. Lebo tí potom odpozerajú všetko, len aby si mohli zanadávať. Tento párik už mal jednu doku-soap - Goodbye Detschland, a ak bude toto úspešné, tak určite bude aj dačo tretie. Lebo sú to pekne vychcaní Nemčúri. To, že sú bohatí a rozhadzujú prachy v priamom prenose, si dajú veľmi dobre zaplatiť. A kľudne zo seba urobia debilov, vulgárne hovädá, budú si dlabať v nose a prdieť do kamery........skrátka čo len chcete, len aby im stúpla sledovanosť. Len tak mimochodom sú to GEISSOVCI, žiadni GEISSENOVCI. Ale Jojka nevie ani po slovensky, nie to nemecky. ()

Casspy

:o) Robeeert, Robeeert.. jako kdybych Carmen slyšela:o) Tato RS je opravdu pro otrlé, ale mně se líbí. Kdyby to bylo na mně, tak je sleduju od rána do večera. Životní styl boháčů je zkrátka neuvěřitelný. Jen si přiznejme, kdo by nechtěl mít x baráků, služebnictvo, šatník větší než průměrný byt a jediná starost by byla " jakým autem dnes pojedu na pláž?":o) Myslím, že pár jedinců by si na tenhle životní styl rychle zvykl. ()

SeanLSD

Ha-ha-ha ! Ja naozaj nemôžem…nad tým, aký zmysel pre výsmešný humor prejavujú televízne stanice. Chcel by som vidieť toho génia, ktorému napadlo púšťať hlúpych, rozmaznaných a odporne zazobaných idiotov čo nevedia čo s peniazmi pracujúcemu ľudu počas „krízy“ kedy si musia „uťahovať opasky". No, nebudem rozvíjať dôchodcovské rečičky ani teórie o tom, že pretrhnutá hrádza televízneho odpadu sa už asi nedá zastaviť. Je to hnus, ale musím uznať, že tatko Geissen, zrejme jediný z rodiny, ktorý aj niečo skutočne robí, je celkom zábavný chlapík a robí tak z tejto "reality-show" jedinú svojho druhu, ktorú okamžite neprepínam. ()

Shanen29

Nevím proč je zde tolik ne ne ne!!!!!.Já osobně nosím značku UNCLE SAM,kterou nakupuji pouze v Německu a je perfektní.Robert si vše vydřel a v 18 letech měl první milion,což se jeví jako nemyslitelné pro hodně zdejších pisálků,ze kterých čiší jenom ubohá závist.Prosim vás,než začnete kecat,zjistěte si fakta ,než závistí vypustíte kraviny z pusy.Co takhle zapnout mozek a nějakou kačku si taky zasloužit??. ()

• TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)
  • V januári 1995 sa Robert a Michael rozhodli firmu predať, a tak zarobili 140 miliónov nemeckých mariek, čo je dnes približne 71,4 milióna eur. (cargobull)