Geissenovi: Těžký život milionářů (TV seriál)

• Německo

Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie!

• Německo

Der Schatz der Geissens - Deutschland sucht!

Geissenovci - Ťažký život milionárov

Reality-TV

Německo, 2011, 55 min

• Janega

Tak trochu nechápem prečo chcú boháči, aby národ videl ich "ťažký" život, ale iné je keď sa predvádza bezdetný manželský pár (Mojsejovci), ktorí chcú svetu niečo "odkázať" a iné je keď sa do TV dotrepú boháči, ktorá celá ich reality show je bez pointy a hlavne tam predvádzajú svoje DETI!, čo považujem za najväčšiu špinu krkavčích rodičov. Nedokážem pochopiť, ako môžu chcieť, aby sa cudzí ľudia sledovali ich deti.(22.1.2012)

"Carmen, ty nafoukneš obřího Santu a já se půjdu najíst a budu na tebe koukat." Robert je řízek, který to dává svý umělý manželce pořádně sežrat, protože moc dobře ví, že si to nechá líbit - kvůli jeho velkému kontu. Moje guilty pleasure o rodině, která má "možná o jedno auto v garáži víc, než normální lidé", ale i tak musí jejich děti "chodit" do školy. Helikoptérou!(16.7.2013)

• kulyk

Čirá radost! Když hovada dokáží vykořisťovat a týt ze systému natolik, že si mohou dopřát pozlacený bidet (jedno, že neví co s ním) a k tomu vlastní trošku toho exhibicionismu v duši, pak vznikají podobné skvosty, jako Mojsejovci, Geissenovci, Rezešovci a Klausovci. Samozřejmě, že se jedná o pořady postavené na nenávisti, závisti a znechucení, kromě obrázků ze života troglodytů tak nastavují zrcadlo i nám samotným, to však tvůrce neomlouvá.(9.5.2013)

• HOCKEYKA

Robert Geiss je mimoriadne odporny a fyzicky odpudivy chlap,hnusi sa mi az do spiku kosti.Podobne pocity mnou lomcuju pri pohlade na jeho ,,prirodzene krasnu "manzelku Carmen,uzasne vtipneho a nestarnuceho otecka a,zialbohu,aj jeho dve dcerky.Nie je v tom zavist,ani frustracia,jednoducho sa mi protivia a ako vidim,ani zdaleka nie som jedina.Mam chut si odplut.Fuj!(20.3.2012)

• beso74

Potom si decko zapne telku a vidí Mojsejovcov alebo Geissenovcov či iných chytrákov, čo po otvorení svojich úst poskytujú jednu erudovanú informáciu za druhou. Ale oni sú bohatí a učiteľ, čo ich učí je chudák, ktorého osud nezaujíma ani vlastnú vládu. A deti nie sú hlúpe, zistia, že lepšie je byť bohatým a hlúpym ako múdrym a chudobným. Výsledok? Vychovaný priemerný divák s inteligenciou primeranou tomu čo pozerá a nanešťastie majetkom, pre ktorý by Robert ani okom nežmurkol...(22.7.2014)

• - Vo vozovom parku rodiny sa nachádzajú: Audi Q7 V12 TDI, Bentley Continental GTC, Rolls Royce Phantom Coupé, Mini Cooper Cabrio a Hummer H3. Hodnota všetkých áut dokopy sa pohybuje okolo 950 000 € (cca 25 miliónov Kč). (m.a.t.o.)

• - TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)

• - Robert Geiss je veľkým fanúšikom Sylvestra Stalloneho. Medzi jeho najobľúbenejšie filmy patria Rocky (1976) a Rambo (1982). (m.a.t.o.)