Geissenovi: Těžký život milionářů

(TV seriál)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

Fiftis

Pre všetkých hejterov - mám túto show rád, hlavne kvôli krásnym milionárskym vilám, domom, dovolenkovým destináciám a samozrejme kvôli drahým autám a iným dopravným prostriedkom. Celkovo je pekné dívať sa na to ako si žijú takýto miliardári oproti bežným smrteľníkom. V neposlednom rade robí túto show vtipnou a zaujímavou Michal Hudák s jeho komentármi, pokiaľ ste sa ku Geissenovcom dostali cez televíziu JoJ. O tom že je táto show celosvetovo úspešná svedčí aj fakt, že nezostalo len pri jednej sérií. Nehodnotím pod vplyvom závisti ako niektorí a taktiež nehodnotím IQ alebo celkový charakter postáv. Hodnotím show ako takú. ()

kulyk odpad!

Čirá radost! Když hovada dokáží vykořisťovat a týt ze systému natolik, že si mohou dopřát pozlacený bidet (jedno, že neví co s ním) a k tomu vlastní trošku toho exhibicionismu v duši, pak vznikají podobné skvosty, jako Mojsejovci, Geissenovci, Rezešovci a Klausovci. Samozřejmě, že se jedná o pořady postavené na nenávisti, závisti a znechucení, kromě obrázků ze života troglodytů tak nastavují zrcadlo i nám samotným, to však tvůrce neomlouvá. ()

HOCKEYKA odpad!

Robert Geiss je mimoriadne odporny a fyzicky odpudivy chlap,hnusi sa mi az do spiku kosti.Podobne pocity mnou lomcuju pri pohlade na jeho ,,prirodzene krasnu "manzelku Carmen,uzasne vtipneho a nestarnuceho otecka a,zialbohu,aj jeho dve dcerky.Nie je v tom zavist,ani frustracia,jednoducho sa mi protivia a ako vidim,ani zdaleka nie som jedina.Mam chut si odplut.Fuj! ()

Shakers

"Deti viete čo je pre muža obrúčka ? Medaila za statočnosť". Náhodou mňa to celkom baví, Robert púšťa dobre hlášky. Je to tupé ako všetky TV reality, ale slovenský dabing s perfektným Jozefom Vajdom pridáva o hviezdičku navrch. Navyše kukať na tie luxusné veci, na ktoré nenašetríme ani za dva životy je tiež fajn. 55% - 3* ()

MM_Ramone odpad!

Fuj! Tak z tohoto sa mi naozaj robí zle. Zdvíha sa mi z toho žalúdok. Nechutná, namyslená rodinka Geissenovcov sa nehanebne vystatuje svojim bohatstvom. Život v luxuse je pre nich jediným naplnením ich prázdnych, primitivných existencií. Ich hodnoty, špôsob života, jednanie s ľuďmi, vyjadrovanie sa a vlastne všetko, čo robia mi je viac ako odporné. Párik nemeckých snobov, čo si myslí, že celý svet sa točí len vôkol nich. Podobných zaperených vypatlancov máme aj tu na Slovensku. Áno, mám na mysli bezdetných manželou z košického Pereša - Mojsejovcou. Dominantná megera Nora a ožratý tajtrlík Braňo. Iste ste už o nich počuli, čo sú zač. No oproti Geissenovcom sú to kultivovaní sympaťáci. Tieto milionárske nemecké držky nemôžem ani cítiť. Ešte aj tie ich rozmaznané detiská sa mi hnusia. "Geissenovci" sú ľudský odpad! ()

• Vo vozovom parku rodiny sa nachádzajú: Audi Q7 V12 TDI, Bentley Continental GTC, Rolls Royce Phantom Coupé, Mini Cooper Cabrio a Hummer H3. Hodnota všetkých áut dokopy sa pohybuje okolo 950 000 € (cca 25 miliónov Kč). (m.a.t.o.)
  • TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)