Geissenovi: Těžký život milionářů (TV seriál)

• Německo

Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie!

• Německo

Der Schatz der Geissens - Deutschland sucht!

Geissenovci - Ťažký život milionárov

Reality-TV

Německo, 2011, 55 min

Aj ja by som chcela sedieť každý deň u kaderníka ako stará Geissenka. Ak si môj komentár čítaš práve ty, pravý nefalšovaný milionár (lepšie miliardár - ale nie som náročná), tu som a čakám, kedy ma požiadaš o ruku. Budem ťa ľúbiť do smrti (alebo až kým neskrachuješ). A aj verná ti budem (v rámci možností). Viem, že my dvaja sme si súdení, tak sa tomu nebráň. PS: Lieky som už užila.(24.3.2012)

• Marina111

Geissenovci, to je taká nemecká verzia Mojsejovcov, ktovie, možno sa nimi i inšpirovali, keď sa rozhodli natočiť "reality" show o svojom živote ... No, s tou realitou to asi až také kóšer nebude ... Nikto ma totiž nepresvedčí, že 90% všetkých scén nie je vykonštruovaných. Účel však zjavne svätí prostriedky, a ja vlastne na týchto mediálnych hlúpáčikov ani nemám ťažké srdce. Niekto vie zarábať tak, že sa na debilka hraje, a niekto, kto je debilkom a niečo také sleduje, sa môže na nich a na ich štýl života sťažovať koľko chce, to ON im svojím záujmom zaručuje sledovanosť a následne ďalšie príjmy ... Jednoduché ako facka. A za čo tá jedna * ? Za to, že po marketingovej stránke je to ukážkový produkt(30.5.2012)

• MM_Ramone

Fuj! Tak z tohoto sa mi naozaj robí zle. Zdvíha sa mi z toho žalúdok. Nechutná, namyslená rodinka Geissenovcov sa nehanebne vystatuje svojim bohatstvom. Život v luxuse je pre nich jediným naplnením ich prázdnych, primitivných existencií. Ich hodnoty, špôsob života, jednanie s ľuďmi, vyjadrovanie sa a vlastne všetko, čo robia mi je viac ako odporné. Párik nemeckých snobov, čo si myslí, že celý svet sa točí len vôkol nich. Podobných zaperených vypatlancov máme aj tu na Slovensku. Áno, mám na mysli bezdetných manželou z košického Pereša - Mojsejovcou. Dominantná megera Nora a ožratý tajtrlík Braňo. Iste ste už o nich počuli, čo sú zač. No oproti Geissenovcom sú to kultivovaní sympaťáci. Tieto milionárske nemecké držky nemôžem ani cítiť. Ešte aj tie ich rozmaznané detiská sa mi hnusia. "Geissenovci" sú ľudský odpad!(25.2.2012)

Náhodou :) Nechápem to nízke hodnotenie :) Neviem, prečo sa tu mnohí pohoršujú nad tým, že sa niekto ide vystatovať svojím bohatstvom... a pritom si každý týždeň pustia Modré z neba, kde sa my úžasní Slováci radšej vystatujeme svojim trápením... ach jaj... radšej negatívne emócie, ako pozitívne, však? Títo ľudia na svojom bohatstve pracovali, nedostali ho len tak "do vienka"... a prečo by som sa nepozrela na to, ako ľudia s peniazmi vedia, ako si užívať, keď my to nedokážeme, aj keby sme mali dvakrát toľko?(8.4.2013)

• tommy187

Ako sa má človek dívať na to, ako rozhadzuje nejaká rodina peniaze? Alebo na to, aké príšerné brbty robí Carmen? Či ako rozmaznávajú deti? Ale čo sa stane keď príde kríza, aj potom budú tak rozhadzovať? Program bez pointy, kto ho sleduje je na úrovni tých, ktorí v ňom účinkujú. No aby to nebol odpad odpadov našiel som si jedno pozitívum :). Je to celkom zábava pozerať sa na to, ako muž tvrdo maká a ako sa na neho žena pozerá. To je naozaj komické. Áno, máte pravdu! Takto sme dopadli.(19.1.2013)

• - Robert Geiss je veľkým fanúšikom Sylvestra Stalloneho. Medzi jeho najobľúbenejšie filmy patria Rocky (1976) a Rambo (1982). (m.a.t.o.)

• - TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)

• - Vo vozovom parku rodiny sa nachádzajú: Audi Q7 V12 TDI, Bentley Continental GTC, Rolls Royce Phantom Coupé, Mini Cooper Cabrio a Hummer H3. Hodnota všetkých áut dokopy sa pohybuje okolo 950 000 € (cca 25 miliónov Kč). (m.a.t.o.)