Geissenovi: Těžký život milionářů (TV seriál)

• Německo

Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie!

• Německo

Der Schatz der Geissens - Deutschland sucht!

Geissenovci - Ťažký život milionárov

Reality-TV

Německo, 2011, 55 min

• tatka

NO táááák, neberte to tak vážne. Ja viem, je to suterén televíznej zábavy, určený hlavne tým, ktorí sa nechajú takýmito programami nasierať. Lebo tí potom odpozerajú všetko, len aby si mohli zanadávať. Tento párik už mal jednu doku-soap - Goodbye Detschland, a ak bude toto úspešné, tak určite bude aj dačo tretie. Lebo sú to pekne vychcaní Nemčúri. To, že sú bohatí a rozhadzujú prachy v priamom prenose, si dajú veľmi dobre zaplatiť. A kľudne zo seba urobia debilov, vulgárne hovädá, budú si dlabať v nose a prdieť do kamery........skrátka čo len chcete, len aby im stúpla sledovanosť. Len tak mimochodom sú to GEISSOVCI, žiadni GEISSENOVCI. Ale Jojka nevie ani po slovensky, nie to nemecky.(3.3.2012)

• AltairAhad

"Róóóbert!!" Ať mají peněz kolik chtějí.. to chování nechápu. Prostě nepochopím jak takový idiot může patřit mezi nejbohatší lidi světa. Pokud má nějaké podnikatelské schopnosti, tak jak ze sebe může dělat takového kokota? Cokoliv se mu ukáže = nezájem, nedokonalost. Nevím jak to je ve skutečnosti, ale mám pocit, že všechny tyhle zbohatlé rodiny jsou absolutní banda zmrdů, co si neváží lidí kolem sebe. Vůbec je nezajímá, že bohatství by jim bylo k hovnu, kdyby neměli všechny ty lidi, co jim "slouží". Carmen - Prototyp "německá Pamela na botoxu" v žádné díle nechybí, že potřebuje minimálně 6x za den kadeřníka. Absolutně nechápavá, tupá bloncka. Děti, no prostě takové normální holky, kterým v jejich věku stačí, co všechno jim může taťka koupit.(1.12.2013)

• Kefas21

Toto má byť čo?! Chválenie sa jednej zazobkanej rodinky, koľko toho majú? Pokiaľ si to zarobili poctivo, nemám nič proti tomu, len by sme tu nemuseli uznávať falošné a samozvané celebrity, navyše inteligenciou porovnateľné...vlastne sa to s ničím ani porovnávať nedá, ešte aj toho hojdacieho koníka by som hádam urazil. Ako keby sme toho nemali doma dosť (Mojsejovci). Robert má síce čuch na biznis, ale tá jeho žena, stelesnená plastická Barbie za zenitom, mu skazí snáď aj pekný pohreb. Seriál bez akejkoľvek výpovednej hodnoty. Už naozaj v tej telke nemajú čo vysielať...(16.2.2013)

Náhodou :) Nechápem to nízke hodnotenie :) Neviem, prečo sa tu mnohí pohoršujú nad tým, že sa niekto ide vystatovať svojím bohatstvom... a pritom si každý týždeň pustia Modré z neba, kde sa my úžasní Slováci radšej vystatujeme svojim trápením... ach jaj... radšej negatívne emócie, ako pozitívne, však? Títo ľudia na svojom bohatstve pracovali, nedostali ho len tak "do vienka"... a prečo by som sa nepozrela na to, ako ľudia s peniazmi vedia, ako si užívať, keď my to nedokážeme, aj keby sme mali dvakrát toľko?(8.4.2013)

"Carmen, ty nafoukneš obřího Santu a já se půjdu najíst a budu na tebe koukat." Robert je řízek, který to dává svý umělý manželce pořádně sežrat, protože moc dobře ví, že si to nechá líbit - kvůli jeho velkému kontu. Moje guilty pleasure o rodině, která má "možná o jedno auto v garáži víc, než normální lidé", ale i tak musí jejich děti "chodit" do školy. Helikoptérou!(16.7.2013)

• - V januári 1995 sa Robert a Michael rozhodli firmu predať, a tak zarobili 140 miliónov nemeckých mariek, čo je dnes približne 71,4 milióna eur. (cargobull)

• - Robert Geiss je veľkým fanúšikom Sylvestra Stalloneho. Medzi jeho najobľúbenejšie filmy patria Rocky (1976) a Rambo (1982). (m.a.t.o.)

• - TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)