Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

Janega

Tak trochu nechápem prečo chcú boháči, aby národ videl ich "ťažký" život, ale iné je keď sa predvádza bezdetný manželský pár (Mojsejovci), ktorí chcú svetu niečo "odkázať" a iné je keď sa do TV dotrepú boháči, ktorá celá ich reality show je bez pointy a hlavne tam predvádzajú svoje DETI!, čo považujem za najväčšiu špinu krkavčích rodičov. Nedokážem pochopiť, ako môžu chcieť, aby sa cudzí ľudia sledovali ich deti. ()

Hanys_

Ve správném rozpoložení celkem koukatelné. Robert je sice namyšlený kretén a o Carmen se dá říct vážně jen to, že je to nesympatická ženská, ale ty komentáře od Joj-ky jsou k nezaplacení. 4.5/10 ()

vander19

Títo dvaja Nemci sú až tak katastrofálny a rozhadzovačný až som si pár častí pozrel. Jediné čo sa mi páči je to, že deti nerozmaznávajú. Ale pani Geissenová je príšera. Nora M. z Pereša je oproti nej je normálna... ()

Norino12

28% really? jediným dôvodom tohto hodnotenia je to, že je všade závisť.. závideli by ste aj moje štyri hviezdičky, ktoré som sem dal.. je to jedna z mála naozaj mála skvelých reality, ktoré zahrňujú humor, skvelé hlášky, zábavný dabing a taktiež rôzne cesty, pri ktorých sa človek veľa dozvie a uvidí. To, že sú milionári neriešim.. pánmi nazývam tých, ktorí dokážu si spraviť život. Dokázali to a je úplne jedno ako.. keby ste boli na ich mieste robili by ste to isté. Rád si to pozriem, nechám sa inšpirovať dovolenkami a hlavne sa dobre zabavím. ()

Cement73

Skutoční hlupáci, ktorí si ani neuvedomujú akí beznádejní a prázdni ludia sa z nich stali. Bezduchá show o ničom... ()

Marina111 odpad!

Geissenovci, to je taká nemecká verzia Mojsejovcov, ktovie, možno sa nimi i inšpirovali, keď sa rozhodli natočiť "reality" show o svojom živote ... No, s tou realitou to asi až také kóšer nebude ... Nikto ma totiž nepresvedčí, že 90% všetkých scén nie je vykonštruovaných. Účel však zjavne svätí prostriedky, a ja vlastne na týchto mediálnych hlúpáčikov ani nemám ťažké srdce. Niekto vie zarábať tak, že sa na debilka hraje, a niekto, kto je debilkom a niečo také sleduje, sa môže na nich a na ich štýl života sťažovať koľko chce, to ON im svojím záujmom zaručuje sledovanosť a následne ďalšie príjmy ... Jednoduché ako facka. A za čo tá jedna * ? Za to, že po marketingovej stránke je to ukážkový produkt ()

cutugno odpad!

No tak ich život je naozaj veľmi ťažký s toľkými peniazmi. Namyslená , drzá , arogantná a veľmi povrchná rodinka pracháčov. To čí bol tento dementný nápad? Prepáčte mi za výraz ale to je píčovina !!! ()

Lyrik

Absolutní nálož povrchnosti a arogance, ale strašně zábavná. Carmen je hloupá, umělá blondýnka, která by se chtěla jednou stát skvělou zpěvačkou a Robert se vyžívá v tom, že si z ní dělá pořád jenom pr*el .. :)) ()

poet

Blava má Flašíkovcov, Sihla Bučkovcov, Košice Mojsejovcov a Nemci - Geissenovcov.... Uprimne obdivujem každého kto túto "luxusnú" pičovinu dokáže pozerať a dopozerať. A čudujem sa aj Robertkovi Geissovi že tej svojej ufrflanej manželke neodstrelil palicu alebo ju aspon nevymenil za nejakú ťavu z nejakým šejkom. :) ()

Jiu

Všetci čo tu nadávate ste len hejteri a cez vlastnú závisť nevidíte, že sú obaja vo svojej primitívnosti a arogancii úžasne vtipní (možno práve vďaka tomu totálne nereálnemu pohľadu na svet), navzájom sa skvelo dopĺňajú a perfektne k sebe pasujú... Treba to brať s nadhľadom, kochať sa luxusom a proste sa baviť. Objektívne hodnotiť sa to nedá, ale pobaviť sa na tom dá kráľovsky. ()

nessbeal

Jasne pozeravam pravidelne na RTL II kazdy pondelok, casto su tam krasne zabery na miesta kde som este nebol, cely svet, proste bohata rodinka, ktora nezahala a pracuje stale na tom aby bola bohatsia! Skupuju domy, stavaju domy, zariaduju a nasledne hotove predavaju dalej, mat kapital tiez nevaham, kazdopadne jedna z tych lepsich Doku-Soaps. Neviem ci to budu aj dabovat pre nasich divakov ale v originalnom zneni je "most legendary" Carmenino zvolanie: Rrrooooobert! Nemozem sa prestat na tom zabavat. Die Geissens bewundern nicht nur mich sondern auch die ganze Europa! :D edit: videl som slovensku ukazku na tv show, no otrasne volaco ten slovensky dabing...strati uplne na vyzname ()

artas odpad!

Silno mi to pripomína Mojsejovcov. Nie, preboha nemôžu byť všetci boháči takí prízemní až takmer primitívni, pritom namyslení, neokrôchaní, ostentatívni, toto je hádam iba vzorka sedlače, ktorá náhle zbohatla a nevie čo od rozkoše a ešte ako čo najnezmyselnejšie míňať prachy. ()

Marcin odpad!

Po jednej minúte sledovania tejto somariny som si uvedomil, že sa jedná o absolútny odpad a sledovať to dalej by bola len strata času. Nechápem, ako môžu niečo tak bezzmyselné vôbec natáčať. A že tažký život?? WTF?! ()

Everyone

Myslím, že dost přesná "studie" toho, jak se chovají povrchní lidé, když přijdou/vydělají si až pohádkový majetek. Obsah je stupidní, ale chování a myšlení přesné. ___ Na takových to lidech se snadno ukazuje, že nikdy, ačkoliv vlastní to, co vlastní, nebudou nikdy vzbuzovat například úctu nebo respekt. Mně je jejich život ukradený, což je patrně netrápí (žijí si ve své bublině povýšenosti), ale možná se mýlím, jinak by netočili takovouto reality show a u nechtěli vzbuzovat u závistivců finanční zžíravost. Dovedu si představit, že se mnozí na tento lep chytí. ()

Ydrosten odpad!

Shlédnuty ( zcela náhodně ) 3 díly. Tak takový starosti bych opravdu v životě chtěl mít. Poletíme letadlem , nebo poplujeme jachtou ? Opravdu záživný pořad. Mám si vzít Gepardí kožíšek , nebo ten s Hranostajů ( všechno pravé kožky - žádná imitace ) Jé tenhle domek je pěknej , a že stojí " jen " 8 miliónů Euro ? No tak to si ho vezem , na ten víkend jednou za rok se bude hodit. Unylá mamka , plastikovej taťka a děti spratci na zabití ( vychováváme děti jako všichni ostatní - jen jsme bohatší než oni ) Tak to je teda síla. ()

hunterko1

Toto sa mi strasne paci kazdy tyzden sa nato tesim ked to bude, je to super ich sledovat ako si ziju kde a kolko toho minaju... ()