Bude třeba dalších výzkumů

Krátkometrážní / Dokumentární
Česko, 2011, 10 min

Režie:

Andran Abramjan

„...Všechny zajímají jenom granty a peníze a další peníze, ale ten výzkum nikam nevede. Tak jsem se rozhodla, že to dám dohromady sama.“ Autorská reportáž o výzkumné pracovnici, která u sebe v kuchyni vyvíjí lék proti včelímu moru. (Morien)

=woody= odpad!

Dobré odpoledne, rozhodně nechci nikoho odrazovat od shlédnutí tohoto pozoruhodného dokumentu, jen konstatuji, že je to naprosto zbytečný film o zbytečném výzkumu a já zbytečně ztratil deset minut života.. A měl by se zamyslet i režisér, kolik času s přípravou tohohle ztratil on, a jestli je to nejlepší cesta, kterou se vydat.. Vím, že se jedná o debut, že pan Abramjan ještě nenasbíral zkušenosti, že svoji cestu teprve hledá, v pořádku, ale pozor, pane režisére, tudy žádná cesta nevede! :-) Hlavně se mějte dál filmově. Woo. ()

Pepinec odpad!

...copak výzkumů, hlavně bude třeba dalších pokusů natočit něco, co osloví i někoho jiného než včely. ()

Slarque

O včelách vím minimum, ale v tomto dokumentu je dobře popsáno, jak funguje současný vědecký výzkum takřka čehokoli. Potřebujete ukázat náznaky a zažádat o dotace na další výzkum. Výsledky by předkládal jedině blázen... ()