Question Mark

Indie, 2012, 82 min

Produkce:

Shailendra Singh

ricci.s

Bodík za to, že to bolo krátke, takže som nemusel dlho trpieť. Zdá sa, že India nechcela ostať pozadu a vyrútila sa na nás s ďalším found footage. Jedinou originálnou vecou bolo, že tradične neznesiteľnú zelenkavú nahradila modrá. A tým to končí. Skupinka ľudí natáča v strašidelnom domčeku, aké originálne. To by však ani tak nevadilo, keby tam bolo aspoň pár dobrých ľakačiek či pekných duchov. Ale okrem nečakaného zabúchania či zavrieskania tam nebolo nič. A samozrejme, nesmie chýbať posadnutosť, veď sme predsa v Indii! Toto nevyšlo, nedá sa donekonečna žmýkať niečo, čo už je dávno vyžmýkané. ()

Dellamorte

Je ľahké zohyzdiť Indiu len preto , že odchytila odnož na ktorej ulieta celý filmový vesmír. Vedela som , do čoho idem a rátala som s celou to sračkou okolo toho sub/ sub/sub žánru, kôli ktorému nemám odvahu púšťať sa so podobných snímkov. Šlo proste o zvedavosť , ako sa s danou témou vysporiada ďalšia destinácia mimo Peru , Ugandy etc. . Vyšlo to, ako vyšlo - ten záver nebol na zahodenie , ale doba je už iná. Proste Indický utečenecký tábor , nasiaknutý B.W.P. & Co - nič viac , nič menej. ()