Demi Lovato: Stay Strong

(pořad)

V tomto hodinovém dokumentu nechá Demi diváky MTV nahlédnout do svých nejintimnějších okamžiků během veřejného zotavování ze stravovacích zlozvyků. (oficiální text distributora)

morgan1987

Jelikož už nepatřím do kategorie náctiletých, jež zasáhla vlna Camp roku a podobných disneyovských šíleností, měla jsem o Demi jen základní zdání. Ve chvíli kdy vyšel Skyscraper jsem zjistila, že to s ní není tak nejhorší :). Jejím příchodem do X factoru jsem jí zaregistrovala ještě víc a vážně si jí oblíbila. Demi je skvělá a tenhle dokument vážně super. Jak už bylo řečeno, je to reálný, nepřifouknutý, možná trochu depresivní, ale to je v pořádku s dokumentem o poruchu příjmu potravy a sebepoškozování. Myslím že spoustu mladých holek se v tom může najít a vzít si z toho příklad, doporučuju! ()

Destinytte

Jsem jedna z těch, kteří Demi neměli rádi jako Disney hvězdičku. Ale časy se mění a Demi ukázala svou pravou tvář, nechala nás nahlédnout do její duše. Je to milá holka, která má spoustu trápení v hlavě. Nádherný dokument, jsem ráda, že jsem ho mohla vidět a ne jednou. Stay strong, because you're unbroken. ()

Cherry_Bomb

Tak toto bolo neskutočne silných 42 minút! V poslednej dobe sa mi začala páčiť hudba Demi Lovato a tak nejak som sa dostala k tomuto dokumentu. O tom, že mala nejaké problémy sa už čo to popísalo a niečo som zachytila. Myslím, že je naozaj úžasné, že s niečím takýmto osobným vyšla von. A snaží sa tým podporiť a ukázať ľudom s podobnými alebo inými problémami, že sa dá bojovať. Zároveň je na tom vidieť, že aj keď ste populárny a máte ,,všetko“ môže sa vám stať niečo takéto. Poruchy príjmu potravy, zvracanie, seba poškodzovanie... je tisíc ľudí, ktorí vás milujú a obdivujú a vy sa nenávidíte. Demin dokument viac poukázal na túto problematiku a zároveň priblížila čo všetko to obnáša a že nie je také ľahké prestať. Svoje posolstvo to určite splnilo: STAY STRONG! ()

xxxBaraxxx

I já jsem si zavzpomínala,jak jsem jí neměla ráda. Asi dva roky po tom,co jsem se dozvěděla o jejím hospitalizování na klinice,jsem se podívala na tenhle dokument. A všechno se změnilo. Můj názor na ní se naprosto změnil. Je to tak milé stvoření s tolika problémy,o kterých je třeba mluvit! Nádherné,nehrané,emotivní... Klobouk dolů,Demi ;) ()

lilylove

Demi jsem měla ráda jako zpěvačku i jako herečku ale nikdy jsem nebyla její velká fanynka a nikdy pro mě nebyla inspirující ale pak když jsem se podívala na tenhle dokument který mě skoro až dohnal k slzám zvistila jsem že Demi je opravdu inspirující osoba která svým životem dokáže hodně lidím pomoci a změnit jejich život.Musím říct že to byl opravdu úžasný dokument. ()