Demi Lovato: Stay Strong (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV

USA, 2012, 42 min

Popravdě jsem s Demi zkoukla jen pár filmů, v Camp Rocku mě ohromila, ale potom jsem se o ní už nijak nezajímala. Dnes jsem ale narazila na tento dokument, měla jsem hodně času, tak jsem si řekla, proč se na to nepodívat. Během pár minut jsem byla dojatá. Z Demi byla cítit obrovská upřímnost a toho si u dnešních umělců vážím ze všeho nejvíc. Nic z toho jsem o ní nevěděla, ale tohle mě opravdu dostalo.(25.10.2012)

Jsem jedna z těch, kteří Demi neměli rádi jako Disney hvězdičku. Ale časy se mění a Demi ukázala svou pravou tvář, nechala nás nahlédnout do její duše. Je to milá holka, která má spoustu trápení v hlavě. Nádherný dokument, jsem ráda, že jsem ho mohla vidět a ne jednou. Stay strong, because you're unbroken.(28.7.2012)

Když jsem viděl Camp Rock, tak jsem Demi Lovato tak trochu odepsal a už se o ní nezajímal. Cca před pár měsíci jsem ale zaregistroval, že je to vlastně celkem dobrá zpěvačka. O jejich problémech jsem věděl jen tak okrajově a až tento dokument mi je přiblížil. Můžu říct, že to bylo opravdu působivé. Depresivní, ale přesto inspirující, Demi má fakt můj obdiv a bezesporu je to velmi silný člověk.(25.10.2012)

I já jsem si zavzpomínala,jak jsem jí neměla ráda. Asi dva roky po tom,co jsem se dozvěděla o jejím hospitalizování na klinice,jsem se podívala na tenhle dokument. A všechno se změnilo. Můj názor na ní se naprosto změnil. Je to tak milé stvoření s tolika problémy,o kterých je třeba mluvit! Nádherné,nehrané,emotivní... Klobouk dolů,Demi ;)(17.10.2012)

Tak toto bolo neskutočne silných 42 minút! V poslednej dobe sa mi začala páčiť hudba Demi Lovato a tak nejak som sa dostala k tomuto dokumentu. O tom, že mala nejaké problémy sa už čo to popísalo a niečo som zachytila. Myslím, že je naozaj úžasné, že s niečím takýmto osobným vyšla von. A snaží sa tým podporiť a ukázať ľudom s podobnými alebo inými problémami, že sa dá bojovať. Zároveň je na tom vidieť, že aj keď ste populárny a máte ,,všetko“ môže sa vám stať niečo takéto. Poruchy príjmu potravy, zvracanie, seba poškodzovanie... je tisíc ľudí, ktorí vás milujú a obdivujú a vy sa nenávidíte. Demin dokument viac poukázal na túto problematiku a zároveň priblížila čo všetko to obnáša a že nie je také ľahké prestať. Svoje posolstvo to určite splnilo: STAY STRONG!(14.10.2012)