2012 - Srdce pre deti

(pořad)
Rodinný
Slovensko, 2012

Najväčšie a najemotívnejšie udalosti roka! Aj tento rok bol plný udalostí, ktoré otriasli Slovenskom. Veľký charitatívny galaprogram, ktorého cieľom je vyzbierať finančné prostriedky pre deti Slovenska. (oficiální text distributora)

Terva odpad!

Já nekoukám ani na České blbosti, ale neodolal jsem a podíval se jak si na tom vedou naši východní sousedé. No, jsou na tom stejně blbě. Tedy alespoň v těchto pořadech. ()

MM_Ramone odpad!

Pomaly sa blížia Vianoce a tak už treba začať nenápadne citovo vydierať televízneho diváka. Treba usporiadať ďaľšiu finančnú zbierku. Vyšlo to minulý rok, tak to pôjde aj tento raz. Súkromná televízia JOJ je tu opäť s veľkým charitatívnym galaprogramom "Srdce pre deti 2012". Celé sa mi to zdá mimoriadne pokrytecké. Televízna žebračenka. Keby to vysielala verejnoprávna STV, tak by som to dokázal pochopiť. Ale čo viedlo súkromnú, komerčnú stanicu ku tomu, aby išla do tohto projektu mi je dosť záhadné. Pretože pochybujem, že to malo nejakú výraznú sledovanosť. Zrejme to bude tak, že sa z tej zbierky odkotúľala na bankové účty TV JOJ pekná suma peňazí. Odpad! ()

DJ Rocco iNc odpad!

Celé je to akási fraška, ako zarobiť na sledovanosti a to na úkor nešťastia iných. Chcel by som vedieť, koľko peňazí si nechá Jojka a koľko peňazí pokutuje na zmienenú udalosť. ()