poster

Tooned (TV seriál)

Komedie

Velká Británie, 2012, 4 min

 • orkadimenza
  *****

  Tak tady si asi někdo hodně dlouho pro mě chystal nostalgickou vzpomínku. McLarenu fandím odjakživa, a Lewisovi obzvlášť, od jeho titulu v roce 2008, takže tenhle miniseriál byla trefa do černého. Perfektních 12 jednohubek s typicky britským profesorem M, ale ten svěží humor...vůbec to nevypadá, že za stvořením tohoto seriálu stáli Britové s jejich proslaveným humorem. Rychlé, přímočaré, brilantní. Nejlepší epizody: 3. Náhled do budoucnosti (tak uvidíme za 4 roky), 4. Omezovač, 8. Přednáška.(20.10.2016)

 • GesikCZ
  *****

  Tak tohle je naprostá pecka, a to nejen pro skálopevné fanoušky McLarenu, ale pro všechny fanoušky F1 obecně. Neskutečná porce humoru, nepřeberné množství skrytých referencí a odkazů, dvojici JB-Hamilton si jednoduše nejde nezamilovat, prostě úžasné.(25.3.2019)

 • Cracker
  ****

  Ako verný fanúšik efjednotky som si túto mini-sériu jednoducho nemohol nechať ujsť. Síce je mojou srdcovkou červená Scuderia, ale tento počin McLarenu je naozaj skvelý. Dokonca si aj získali moje sympatie! Profesor M, Lewis, Jenson a mechanici-umpalumpovia sa divákom starajú o veľmi kvalitnú zábavu. Každá 4-minútový epizóda je spracovaná dosť jednoducho, ale práve preto je tak veľmi zábavná a tak strašne vtipná. Teším sa na pokračovanie, už ale s Checo-m.(24.3.2013)

 • - V desáté epizodě - v díle s Hakkinenem - stojí Jenson Button původně u červené motokáry, avšak při dalším záběru stojí a vzápětí nasedá do modré. Červená se přemístila k Hamiltonovi. (Martin_Happy)