Z pohádky do pohádky aneb Kreslené pornohrátky

všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Pornografický
(1980–1982)

Série(3) / Epizody(21)

Recenze uživatele zdeny99 k tomuto seriálu (25)

Sedm stopořených (1982) (S03E03)

"Tam na divokým západě, kde nehledí se na city, je slavné město Šoust City." :-) Je to již druhá animovaná erotická parodie na western. Tou první byla Bordello Bill, což je podle mě jeden z nejlepších dílů. Sedm stopořených je již slabší, zato název o to údernější. Indiánky tu tentokrát chybí, zato vyvinutých milfek je tu stále dost a veršování jako vždy je geniální. [5. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Princ Železný ocas (Zámek odpaněných panen) (1982) (S03E04)

Již druhý díl o Princi Železném ocase. Ten první díl byl v úvodní sérii. I tentokrát je to super pohádka z toho nejlepšího království. Jsou tu zase samé prdelaté silikonové milfky, bobři a tentokrát i jeden mlýn ve formě obrovských koz. [5. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Tarzan - Pičí král (1982) (S03E05)

Erotická veršovaná parodie na Tarzana s nejúdernějším názvem epizody celého tohoto seriálu. Z letadla vypadne silikonová blondýna (něco jako Jenna Jameson) a Tarzan ji nenechá na pokoji. [6. hodnocení, 2. komentář, -%] ()

Olymppyjské hry (1982) (S03E06)

Zapálení olympijského ohně bylo hodně symbolické. :-) A ve stejném tempu díl pokračuje i nadále: běh, běh přes překážky, skok o tyči, plavání a trojboj. To vše za účasti silikonových miflek. [4. hodnocení, 1. komentář, -%] ()

Porno - party (1982) (S03E07)

Porno - party je takové outro, takové rozloučení s celým seriálem. Kromě úvodu úplně vymizelo ono slavné veršování. Po celou dobu hraje hudba a postavy mezi sebou se oddávají sexu. Animace je hodně jiná. Bohužel to kreslil někdo jiný. Ta kresba se mi nelíbila, stejně jako ty ženský v tomto díle. Je to vůbec nejslabší díl. Úplně se odlišuje od ostatních epizod. [5. hodnocení, 1. komentář, -%] ()