UFC on Fuel TV: Silva vs. Stann

(pořad)
  • Japonsko UFC on Fuel TV 8 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
Japonsko, 2013

ConanVJ

Kim vs. Bahaburzada 3* Takovej ne moc atraktivní zápas, kterej se odehrává převážně na zemi bez výraznějších změn. Pár pěkných moment to má …….. Hirota vs. Yahya 3* Skoro stejný zápas jako předchozí, opět na zemi s pár zajímavými situacemi………. Okami vs. Lombard 4* Pěknej zápas ve krerém měli oba bojovníci své momenty, které byly parádní. Vítěz jich měl o trošku víc………. Gomi vs. Sanchez 4* Pěkný zápas, ve kterém bych to osobně viděl na remízu. Od obou padaly pěkný rány a celkově to byl živější zápas………. Hunt vs. Struve 5* Parádní zápas ve kterém padaly skvělý údery. Konec zápasu byl hodně tvrdej a konečně první TKO v tomto eventu. Nějaká ta krev se taky objevila. Jsem rád, že to dopadlo jak dopadlo, vítěz si to zasloužil………. Wanderlei Silva vs. Brian Stann 5* Tak tohle byl masakr zápas. První kolo sem fakt nechápal kolik toho oba snesou to byl fakt mazec. Nakonec o kravém zápase rozhodlo parádní KO………… Na tento event jsem se těšil hlavně kvůli W. Silvovi, kterej pro mě patří k těm nejlepším fighterům tohoto sportu. Jsem rád, že je i jeho zápas tím nejlepším, co zde bylo a to zcela zaslouženě. První dva zápasy mě nenadchly, ale pak se to zlepšilo a poslední dva byly parádní. Event má za mě 85% a samotnej zápas Silva vs. Stann jasných 100% :) ()

kapsomut

Na tenhle event jsem se strašně těšil a to hlavně kvůli main eventu (oba fightery mam hodně rád) a taky kvůli mladýmu a nehorázně tvrdýmu S. Struveovi! A nezklamali. Struve sice prohrál, ale fight to byl skvělej! A main event? Nemá smysl, něco popisovat.. podívejte se sami! MASOOOO! 95% ()