UFC Fight Night: Condit vs. Kampmann 2

(pořad)
  • USA UFC Fight Night 27 (neoficiální název)
Sportovní
USA, 2013

Účinkují:

Martin Kampmann

Carlos Condit utrpěl v poslední době dvě porážky za sebou a nutně potřebuje výhru, aby se opět zařadil na seznam top borců pomýšlejících na boj o titul. Proti němu se postaví nebezpečný dánský striker Martin "The Hitman" Kampmann, který stejně jako jeho soupeř nutně potřebuje výhru. Ve skutečnosti se oba borci už v oktagonu setkali, pro Condita to byl tenkrát jeho debut v UFC a Dán zvítězil těsně na body, bude se tento scénář opakovat, nebo Condit ukáže, že ještě před nedávnem byl oprávněně prvním vyzývatelem welterové divize? UFC Fight Night 27 vám toho naservíruje víc než dost. (Rohata krysa)

ConanVJ

Tavares vs. McDaniel 3,5* Celkem pěknej zápas, ale nic z čeho bych byl unešenej............. Mizugaki vs. Perez 4* V tomto zápase měli oba bojovníci spousty skvělých šancí. Vítězství bylo hodně těsný.................. McGee vs. Whittaker 4,5* Parádní zápas, kterej je svižnej a oba bojovníci jedou téměř vyrovnaně. Oba snesli spousty tvrdých ran, a je zde i docela dost krve................... Cerrone (6) vs. Dos Anjos (10) 4* Pěknej zápas střídavě na zemi i ve stoje. Vítěz si to zasloužil................. Condit (2) vs. Kampmann (6) 5* Parádní dlouhej zápas plnej takedownů, skvělých úderů a kopů. Ze začátku je hodně na zemi. Jsou zde i pokusy o submise. Nakonej je bitva ukončena TKO. Je zde i dost krve....................... Celkově pěknej event kterému vévodí hlavní zápas večera. Za mě 80% :) ()