Malignant

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2013

...žiaden horror, žiadne scifi, snáď soft-thrill. Určite ale psycho odvykačka pod BRADovou taktovkou. Nula ako rozpočet honosiaci sa znamienkom mínus mi nevadil, práve naopak - aj to mínus sa vyžmýkalo do sucha. Brianove foto by si mal nejeden rozkekešený milénio-nový filmárik s deravou kapsou pripichnúť na zoom. Ostáva mi len dúfať, že svojím hodnotením nikoho neurazím.(22.5.2014)

• George Stobbart

Nezáživný, miestami až amatérsky pôsobiaci horor o chlapíkovi, ktorý sa po smrti svojej ženy stane alkoholickou troskou, pričom sa mu podarí zapliesť do nebezpečného odvykacieho experimentu. No, pozerať sa skoro hodinu a pol na nesympatického mumáka s výrazom božieho umučenia nebolo bohviečo. A vzhľadom k tomu, že to je dominantným obsahom filmu tak mi to fakt, fakt, fakt nesedelo. Nápad ok, spracovanie nudné, dianie stereotypné a rozuzlenie nevýrazné. Hororové elementy na bode mrazu a nebyť prítomnosti Brada Dourifa a jeho charakteristického hlasu (ktorý možno zhltol celý ten 2 miliónový rozpočet), tak sa to možno ani nemá čím pochváliť.(22.5.2014)

• klima777

Dourif děsivě přehrává. Škoda. Protože Malignant nebylo míněno jakožto komedie.(30.5.2014)