George Stobbart

Chlapík berie ženskú a známych na víkendovú chatu, ktorú plánuje predať. Onedlho sa však objavuje maskovaný švihák s ostreľovačkou, ktorý sa ich zábavu rozhodne trošku rozstreliť. Tradičný, otrepaný námet lesných vyvražďovačiek, v bežnom prevedení, s chabými klišé postavami, atd.; proste obyčajná žánrová rutina. Ja mám však takéto filmy stále rád a tie 3* by som tomu dal, nebyť absolútne dementnej a divácky nevďačnej záverečnej tretiny, kde to kvôli umelej snahe o zbytočné zvrat(k)y kompletne dodrbali. ()

Campbell

Docela čumím. Nečekal jsem že v dnešní době může být natočen aspoň průměrný slasher a už vůbec ne když tam hraje Roberts. Film má sice dlouhý rozjezd a první vražda se stane až někdy po 40 minutách ale i to předtím jsem se moc nenudil. Vraždy poté poměrně slušně přibývají a jsou poměrně i krvavé, ale co film nejvíce kazí je konec který je stupidní a ty teorie co se vlastně stalo nedávaly moc smysl a kdyby se tvůrci soustředily jen na jednoho vraha mohly udělat aspoň pořádný motiv, tady motivy moc nejsou a vrahové jsou do jednoho nezajímavý, nicméně si myslím že film je solidní průměr(55%) a celkem mě to i překvapilo. ()