poster

Cave unicycling (festivalový název)

 • Velká Británie

  Cave unicycling

 • Slovensko

  Po jaskyniach na jednom kolese

  (festivalový název)

Krátkometrážní

Velká Británie, 2013, 7 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Luke7
  ***

  Úsměvný film o dvou šílencích na jednokolce, co se prohánějí jeskyní. Shlédnuto v rámci MFOF 2014 v Opavě.(11.11.2014)

 • DannyVlk
  **

  Opravdu nechápu tento krátkometrážní filmík. Párek bláznů na se na jednokolce vydá do jeskyně. Proboha proč? Kdyby aspoň ty záběry jeskyní stály za to, nebo nám předvedli nějaké výjimečné kousky. Nic. Pár záběrů ve tmě, jak projíždí (no spíše se někde soukají) jeskyní, bylo vše, co nám ukázali. Za skok do vody na konci filmu a díky skvělé atmosféře festivalu dávám nakonec dvě hvězdy, ale těsně.(13.4.2014)

 • mclenin
  ***

  Prvá myšlienka, ktorá mi pri zhliadnutí snímku preblesla hlavou bola - "čo tí ľudia dnes už nevymyslia ?" Vskutku podivuhodná a prekvapujúca kombinácia bádania podzemných priestorov sa pochopiteľne javí bizarne a miestami pôsobí komicky, avšak v konečnom dôsledku ide o krátkometrážnu oslavu ľudskej vynachádzavosti, odvahy, kreativity a predovšetkým radosti zo života, ktorú nie je potreba bližšie skúmať ani zdôvodňovať. (Expedičná kamera, Bratislava, 22.3.2014)(22.3.2014)

 • Alvin
  ***

  Párek poněkud střelených Britů, kteří si hopkají na jednokolkách v jeskyních. Sice podobně jako ostatní komentující na tomhle "sportu" taky neshledávám nic ohromujícího, ale oba týpci mi byli nějak sympatičtí už jenom tím, že si dovedou připustit, že "....většina lidí si asi řekne, že to co děláme je pěkná kravina."(1.11.2014)

 • WolfIssen
  **

  Souhlasím s ostrým komentářem MeGaba. Opravdu je až k podivu a k neuvěření, co tito dva "borci" vymysleli... Nepochopitelné a prapodivné. V outdooru se vyžívám, ale tohle mi příjde hodně scestné. Speleologie a s ní spojené aktivity jsou o objevování a hlavně zachování krásy podzemí, ale tohle mi připadá jako nucený vandalismus za účelem zviditelnit se.(23.3.2014)