Midnight Hair

Dellamorte

Výborná čínska ghost ľakačka, ktorá dodupáva vychodené stopy po žánrovo niekoľko rokov infikovanej ázii a to až po kolená. Inak si ten schizoidný prvok ( kedy p.Mu ihrá pána.Ming ) neviem vysvetliť a celému tomuto cirkusu prihliada Mrs.Mu, aby dospela k slzotvornému záveru že p.Ming je p.Mu ale p.Mu neni vlastne p.Ming. V závere síce nabehla uspievaná trapácka myšlienka, no niečo podobné by zo seba vymačkal kdekto s trvalým bydliskom v Alcatraze. ()

vrch07256732

ďalšia bezduchá ducharina z Číny. Slováci točia telenovely, číňania horory. Ústrednou myšlienkou je, že pri česaní vlasov o polnoci (alebo aj po polnoci! pred zrkadlom to vyvolá ducha (samozrejme dlhovlasého a nasratého). Ako toto niekoho napadlo je mi záhadou, ale budiž, nejakú neotrepanú duchársku zápletku by sme mali. Následna celý dej filmu je podľa čínskych šablón s pár ľakačkami (niektoré sa vydarili) a dosť dementným rozuzlením ktorému rozumejú len v číne. 2 hviezda za to, že tu nevystupuje banda potrhnutých teenagerov. Doporučujem pozrieť niekoľko podobných filmov krátko za sebou a vytvoriť si vlastný film - lebo spätne nebudete vedieť čo k čomu priradiť. ()