Rancid - Nihilism

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
USA, 1994, 2 min

Tim Armstrong

Dve minúty rýchleho, drzého, melodického street punku. Krátky, ale veľmi úderný a energický video klip k piesni Nihilism. Divoký punk rock zo slnečnej Kalifornie. Kožené bundy, vybíjané opasky, číra a špice, náušnice, piercing, reťaze, tetovania – skrátka, poriadna divočina.
Táto skladba je súčasťou albumu "Let´s Go", ktorý natočili v roku 1994. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Hey! Hey! Hey! Hey! Máme tu americký Rancid a dve minúty rýchleho, drzého, melodického street punku. Krátky, ale hodne úderný a energický video klip ku piesni "Nihilism" je super vypalovačka. Totálny, divoký punk rock zo slnečnej Kalifornie. Kožené sidovky, vybíjané opasky, číra a špice, náušnice, piercing, reťaze, tetovania... poriadna divočina. Ja som skôr na staršiu klasiku ako je povedzme Ramones, punk 77 a starý, dobrý Oi!, no priznám sa, že chalanov z Rancidu mám tiež rád. Ich image je síce dosť výstredný, ale hrať vedia dobre. Punk majú v krvi. Páči sa mi aj tento ich nihilizmus - popieranie a odmietanie všetkých zabehnutých pravidiel, hodnôt a autorít. Nihilism!!! http://www.youtube.com/watch?v=2WOx4U3sCuQ **** ()

corpsy

Nieje to až tak tuctový videoklip, ako som čakal. Je to štýlové a s kamerou sa tu narábať rozhodne vedelo. ()

Jello Biafra

Tim Armstrong, Lars Frederiksen a Matt Freeman - táto trojica je v kapele Rancid stálým obsadením už od vzniku kapely. Táto kapela je moja veľká srdcovka, aj napriek tomu že nejakých 5 rokov dozadu som ich muziku až na pár výnimiek nepočúval. Zato dnes mňa veľmi bavia aj vedľajšie projekty jednotlivých členov napríklad Armstrongove sólovky (Tim Timebomb and Friends) či jeho projekt Transplants. Nihilism je song z druhého štúdiového albumu "Let´s go" z roku 1994 a je zároveň otváracím songom tohto legendárneho albumu. ()