UFC Fight Night: Henderson vs. dos Anjos

• USA UFC Fight Night 49
Sportovní
USA, 2014

ConanVJ

Skelly vs. Minimaki 4* Hodně rychlej zápas ukončenej pěknou submisí. .......... Vick vs. Lazaro 4* Zajímavej zápas. Vick je zas jednou pořádnej čahoun a samá noha, samá ruka. ............ Holloway vs. Collard 4,5* Pěknej svižnej strikovej zápas ukončenej TKO . ............... (12) Carmont vs. (15) Leites 4,5* Celkem rychlej zápas ukončenej pěkným KO. .............. (13) Pyle vs. Mein 4,5* Hodně rychlej zápas ukončenej TKO. ........... Sanders vs. Heatherly 4* Rychlej zápas ukončenej submisí. ........... (1) Henderson vs. (5) dos Anjos 4,5* Hodně rychlej zápas a výsledek kterej mě hodně překvapil. Pěkný KO. ........... Povedenej event plnej pěkných rychlých zápasů a až na jeden všechny ukončeny před limitem. 84% :) ()

The Viper

Povedený event, který ovšem nenesl žádné výrazné taháky. Ovšem dopadl naprosto parádně ! Pro mě dva hodně neoblíbení zápasníci schytali bití s KO tečkou. U čeho jsem se ale držel za hlavu bylo jak Benson trapně poskakoval poté co BigJohn stopl zápas. Stopka byla v pořádku, Benson tam ležel jak mrtvola a Anjos by ho býval zatloukl do země. Takže pro mě je to šašek za ty jeho skopičiny. Další Carmont, který dostane snad ještě překvapivější KO od zemařského specialisty, který jako by si řekl že je na čase vypínat,vypínat a zase vypínat. Jordan Mein ukázal své kvality a kromě demolice kterou schytal od Matta Browna si vede velice dobře, uvidíme jak na tom bude do budoucna, dle mého nadějný borec. ()