Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Horor
  • Sportovní

Recenze (1 002)

plakát

Temné lesy (2003) 

Není úplně běžné, aby šablona horor "parta lidí na odlehlém místě versus smrtelné něco okolo nich" mělo takto hutnou atmosféru, která vás udrží po dobrých 85% délky filmu. Postavy si sedly a vzájemně se osobnostně doplňovaly. Bohužel finále a vysvětlení bylo to nejslabší a zároveň vystřelí otazník, jak někdo, kdo dokáže po většinu stopáže filmu budovat tak dobře atmosféru pak dokáže zpackat to co mělo být třešňičkou na dortu.

plakát

Rosemary má děťátko (1968) 

Film s tolika nesedícími momenty a bez uspokojivějšího závěru přejetý absolutním hereckým koncertem Farrow alias Rosemary.

plakát

Veterán (2012) odpad!

Neuvěřitelná drzost. Ukradnout skutečný příběh, ale z bílého veterána udělat mexikánce a z rasistického černocha co dostal na držku udělat bílý skinheady. Bravo levičáci. Odpad.

plakát

Když se zlomí větev (2016) 

Úplná tragédie se nekonala. Morris a Regina jsou jako zamilovaný, úspěšný pár ve středních letech uvěřitelní, stejně jako jejich záměry o početí dítěte. Co mě ale negativně fascinuje a na čem především padá celý film, jak člověk jako je Jaz Sinclair může být vůbec považována za herečku. Příšernost.

plakát

Psí domov (2019) 

Až na ten trochu přetrapnělý střet policie s veterány se jedná o ideální, srdečný a dojemný rodinný film se psy.

plakát

Overlord (2018) odpad!

Politicky korektní brainwashing na vzestupu a bílá lůza CSFD co nikdy nepřekročila práh domu svých rodičů někde v Praze tomu ještě tleská. Bravo, hlupáci.

plakát

Experiment Belko (2016) 

Zajímavý koncept filmu vždy je nejlepší dosrat hlavním homo hrdinou, kterého zahraje někdo kdo absolutně neumí hrát.

plakát

Díra (2019) 

Prosím zrealizovat !

plakát

Ranař (2011) 

Ani jsem to nedokoukal jaká to byla nuda. Uživatelé na CSFD co poslali tohle do červených vod by měli být zbaveni občanek.

Reklama

Reklama