UFC Fight Night: Machida vs. Dollaway

(pořad)
  • Brazílie UFC Fight Night 58 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
Brazílie, 2014

The Viper

Za mě měla startovka slušný potenciál pro dobré zápasy...ovšem vytrpěl jsem 7 hodin sledování špatných výkonů z jedné strany a za vydzvihnutí stojí jen výkon Machidy, Magomedova a ultranudný, ale dominantní výkon Cumminse. Opravdu zlé zakončení úžasného roku 2014 s parádní novinou, že se vrací do UFC legendární Rampage Jackson ! ()

ConanVJ

Sarafian vs. A. dos Santos 4* Pěknej tvrdej strikovej zápas. Škoda toho zlomenýho prstu, takže TKO. ............ Silva vs. Rhodes 4,5* Hodně rychlej zápas ukončenej submisí. .......... Silverio vs. Magomedov 4,5* Pěkná striková podívaná ukončená v posledních sekundách kola. TKO. ........... A.C.Junior vs. Cummins 4* Jednostrannej boj z drtivé většiny na zemi. Chybí jen ukončení před limitem. ............ Miranda vs. Collier 4.5* Parádní zápas ukončenej v poslední sekundě kola K.O. .......... (1) Barao vs. (14) Gagnon 4* Pěknej zápas ukončenej submisí. .......... (4) Machida vs. (10) Dollaway Hodně rychlej zápas TKO. ........... Pěknej event a pěkné zakončení většiny zápasů 85% :) ()

• Rashid Magomedov stanovil nový rekord své divize o nejpozdější ukončení zápasu, když knockoutoval svého soupeře jen 3 vteřiny před koncem posledního kola. (The Viper)