poster

Královna ticha

 • Polsko

  Królowa ciszy

 • anglický

  The Queen of Silence

Dokumentární / Hudební

Německo / Polsko, 2014, 80 min

Scénář:

Agnieszka Zwiefka

Producenti:

Heino Deckert
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PavkaHu
  ****

  Dokument přiložený snovými tanečními sekvencemi. Zajímavé. Rozhodně nešlo jen tak odejít od obrazovky.(21.11.2015)

 • Rajca
  ***

  Zaujimavy dokument pri ktorom sa miešajú rozporuplne pocity - typicky rómska mentalita s priznacnou neprisposobivostou a zitim na úkor druhých na jednej strane a na druhej obdiv nad ich bezstarostnosťou a radosťou zo života. Hendikepovaný člen komunity ma však častokrát neľahký osud.(22.8.2015)

 • fredisek
  *****

  Skvělé. Od námětu po zpracování. Za mě nejlepší dokument, který jsem kdy viděl.(13.3.2015)

 • markotter
  ****

  Ani tak o Denise je tenhle film o Romech, jejich mentalitě a podmínkách, ve kterých jsou ochotni žít. Ale Denisa tomu přidává takovou milou třešničku na dortu. Je bezprostřední, úžasná v tom, jak si nic nedělá z posměchu ostatních dětí a jak si umí sama udělat radost z toho, když alespoň trochu začne slyšet.(15.8.2015)

 • ludva10
  ***

  Musím se přiznat, ze když jsem si přečetl o čem film je a hlavně že je polský, chtěl jsem to přepnout. Ale říkal jsem si, když to dává HBO, zase tak hrozný to být nemůže. Kouknul jsem se sem na hodnocení a koukám, ty jo, tolik? Tak to skouknu. Po první čtvrthodině jsem si říkal, to je ale blbost ( skoro na odpad ) a odolával přepnout jinam. Ale dal jsem filmu ještě chvíli šanci. A dobře jsem udělal. Film se postupně rozjel, člověk se úplně vcítil do tohoto světa ( ač tyto gheta vůbec nemusím ) a čekal, co nakonec s hlavní hrdinkou a vlastně i celými rodinami bude. Film je natočen vcelku zajímavě, jak se píše v popisu jako dokument. Celkově pro mne nakonec určitě příjemné polské překvapení a dávám 3 hvězdy.(30.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace