Série(2) / Epizody(105)

Zajíček Bing je roztomilá umíněná postavička, která má svůj vlastní obdivuhodný styl a velký smysl pro humor. S použitím těchto prostředků čelí stejným výzvám, jako děti v mateřských školkách: potýká se s oblékáním, s přesnídávkou a procházkami v parku. Příhody zajíčka Binga jsou díky své živosti a bezprostřednosti strhující a originální, a tak se určitě stanou oblíbeným pořadem všech malých dětí, ať už chodí do školky, nebo ne. (TV Minimax)

sniper97

Jasně Bing je ubrečenej hodně, ale jinak je to v pohodě, klid Flopa za každé situace mě pořád učí, jinak když už je tam něco strašnýho, tak je to ta Panda, to je hroznej spratek. ()

Borek532

Na pohádky a animované filmy nebo seriály se nikdy nesnažím dívat očima dospělého člověka, vzhledem k tomu, že jsou určeny pro děti. Stejně tomu tak bylo i u tohoto seriálu, jehož základem je snaha předat dětem jisté ponaučení z běžných dětských chyb. Samotná myšlenka je více než dobrá a místy opravdu najdeme skvělé příklady, které děti budou moct určitě v budoucnu využít. Nicméně samotný králíček Bing je většinou mnohem otravnější, než by bylo zdrávo, a až příliš často se zde řeší vyměšování, kterému seriál věnuje klidně i tři díly z pěti. A ti pletení (asi) pěstouni, kteří je jakože vychovávají, tomu taky moc nedopomáhají. Nicméně stále si stojím za tím, že myšlenka tohoto seriálu je dobrá. Pouze by to chtělo lepší a užitečnější zpracování. ()

burg

Asi takhle: dceři se to v jejích třech letech líbí. V tomhle světě vše funguje dle dětské logiky a pravidel. Ovšem koukat se na Xtý díl s tím, že budu pořád poslouchat toho uřvanýho retarda a jeho neméně dementní kamarády, tak se ve mě pomalu začínají probouzet sadistický sklony a fantazie, ve kterých je ten černej vypatlanej kretén pomalu a zaživa napíchnutý na rožeň a grilován dozlatova. A stejně tak to mám s dabingem Bohdana Tůmy - po zeleným alzáckým zmrdovi jsem ho začal upřímně nesnášet, ale teď už v představách napichuju Tůmu vedle ugrilovanýho zajíce. ()

Zellie

Baví mě, jak na to dospělí nadávají. Já nechápu proč. Protože se Flop nechová jako hovado ke svému dítěti? Že Binga nemlátí, netrestá, neřve? Mě se jeho styl výchovy líbí, ač má teda opravdu svatou trpělivost. Bing představuje zhruba 3-leté dítě, které svět ještě dokonale nezná a poznává ho. Má kolem sebe i partu kamarádů, takže se učí i socializovat. Trošku je ten svět divný, že děti jsou mix zvířátek, ale dospělí se transformovali do plyšáků, kteří jsou navíc ještě menší, než samotné děti. Ale jinak v tom nevidím nic špatného, kvůli čemu by na to moje dítě nemělo koukat. A český dabing je fajn, ty děti to nadabovaly opravdu dobře na svůj věk. Krásné, čisté, srozumitelné a přesto dětské. Když vyberu všechno možný, na co moje před-školkové dítě bude na YouTube koukat, rozhodně ze všeho dostupného volím Binga, jako nejmenší zlo. ()