Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(105)

Obsahy(1)

Zajíček Bing je roztomilá umíněná postavička, která má svůj vlastní obdivuhodný styl a velký smysl pro humor. S použitím těchto prostředků čelí stejným výzvám, jako děti v mateřských školkách: potýká se s oblékáním, s přesnídávkou a procházkami v parku. Příhody zajíčka Binga jsou díky své živosti a bezprostřednosti strhující a originální, a tak se určitě stanou oblíbeným pořadem všech malých dětí, ať už chodí do školky, nebo ne. (TV Minimax)

(více)

Recenze (43)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Po x-tém opakování jsem začal přemítat nad tím co je Rylanceův Flop zač a došel k závěru, že jde o robotickou formu vychovatele (ukrytou v prošívané hračce). Bingovi rodiče se v příbězích nevyskytují je tedy jasné, že byli násilně zabiti a jejich syn následně umístěn do vesnice/umělé reality, kde se o tyto traumatem postižené děti starají. Marně hledám pilotní epizodu, kde by toto bylo vysvětleno. Vědeckofantastický koncept Britové ale umně vetkli i do výchovných pohádek pro děti. Určitě je to kvalitnější než Ordinace, Ulice nebo Slunečná. Bing právě zabil motýla! ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Králíčkovi Bingovi se dějí různé věci, nebo on páchá všelijaké nepříjemnosti svým přátelům a vždy trpěliví vychovatelé všem detským postavičkám pomáhají trable řešit. Bez řevu a bez slz. Děti akceptují logické argumenty a chovají se asertivně a vstřícně. Nikdo nikomu neflákne jednu kbelíkem po hlavě za rozbitou hračku. Děti to milují a dospělý doufá, že si potomstvo z toho přístupu něco vezme. Mám obavu, že spíš začnou řešit věci v záchodě, psí exkrementy na chodníku a čůrání do bazénu. Téma jak něco skončilo v záchodě nebo kde se nečekaně vyskytlo hovínko, má v seriálu co do četnosti zastoupení prakticky stejné jako soulož v pornu. ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Chtě nechtě, moje malá dcerka na to strašně ráda kouká, což plní účel tohohle dětskýho "naučnýho" seriálu. Ovšem pro mě je to utrpení koukat na tohohle lehce retardovaného králíčka. Výborně jsem se ale pobavil zde, při čtení recenzí, kde jsem si přečetl začátek recenze uživatelky "Jezinka.Jezinka", s úvodními slovy "Králíčkovi Bingovi se dějí různé věci, nebo on páchá všelijaké nepříjemnosti. ..." A v kontrastu s tím recenze uživatele Ricky_CZ: "Retardovaný ušatý dement, kterého mě bolí sledovat. ..." Boží! :-D ()

L_O_U_S 

všechny recenze uživatele

Seriál sice není pro moji věkovou kategorii, ale syn se na Binga dívá rád. Myslím, že pro tříleté děti je poučný. (1 277.) ()

sskrblik 

všechny recenze uživatele

Bing se zechcal, Bing se posral, Bing se zeblul, Bing má bebíčko... děcka jsou v pohodě a člověk se může věnovat aspoň chvilku sobě :) ()

Ricky_CZ 

všechny recenze uživatele

Retardovaný ušatý dement, kterého mě bolí sledovat. A nepotkal jsem rodiče, který by to viděl jinak. (Možná žiju v sociální bublině lidí, co nejsou po lobotomii). Bohužel mé dítě očividně trpí nějakou vrozenou sebemrskačskou poruchou, jelikož ho to baví. Nicméně zde má toto veledílo momentálně vyšší hodnocení, než nový Matrix… což, navzdory jeho (ne)kvalitě budiž důkazem toho, že svět se blíží svému konci… ()

Jiri_Jaros 

všechny recenze uživatele

Hodně rodičů na to reaguje negativně, ale zároveň přiznávají, že na to jejich děti koukají.  V seriálu je svět tříletých dětí dokonale interpretovaný. Včetně jejich přístupu k mladším dětem, to tady zastupuje malý bratranec Charlie, a starším dětem, sestřenice Coco. Jejich problémy a dramata jsou vykreslena zcela vážně, což pomáhá i rodičům. Ti jsou zde zastoupení postavami Flopa, Padžetky a Amy. Ti sice vypadají jako plyšová hračka, ale jsou vlastně rodiči, kteří mají až svatou trpělivost s tím, že ti mladí luntové pořád něco provádějí. Hlavně tedy Bing, který je zde bohužel za největšího troubu a tak většina příběhů začíná tím, že Bing něco nechápe, neumí nebo nechce. Ale život s dětmi takový je. ()

Mallinali 

všechny recenze uživatele

Nástroj na to, jak z dětí dělat pasivní příjemce povrchniho bizaru. Moji dcerku to rychle omrzelo a já tu animaci nesnáším stejně jako zazvorovy pivo. Plusem je pouze snaha o věrnejsi vyobrazení dětské mentality. ()

Saur.us 

všechny recenze uživatele

Nasraní rodiče, to je bingův svět. V případě Binga se na sofistikovanější komentář asi nezmůžu. Tenhle ukňuranej infantilní zmrd přináší sice radost všem dětem ale zároveň ničí všechny jejich rodiče. A přítomnost Spielbergova oblíbence M. Rylance je pro mě naprostou záhadou. ()

P.J.2 

všechny recenze uživatele

Co to je za zvrácenej svět? Nejdřív mě sralo, že je Bing hroznej upištěnej a otravnej ale když jsem si uvědomil že ve většině případů kdy ho někdo ojebe tak se s tím musí smířit jsem pochopil. Jinak morální statuty tenhle seriál pro nejmenší absolutně nemá když se tu furt řeší vyměšování ale malej to žere takže se to snažím přežít ale je tu dost reálná šance že vy chvíli kdyz ještě jednou uslyším: Tu tudu tu ty dutu, Tu tudu tu ty du, BANANEK, tak asi začnu nekontrolovatelně vraždit. A můžete mi někdo prosím vysvětlit PROČ VŠUDE KAM PŘÍJDE TA DEBILNÍ PANDA TAK OKAMŽITĚ ZAHAZUJE KALHOTY A JE JEN VE SLIPECH?!! ()

Katie88 odpad!

všechny recenze uživatele

Británie už definitivně zblbla a prezentuje ideální výchovu dětí přes černýho králičího fakana, který ve vás vyvolává touhu mu jednu fláknout, a jeho otravně trpělivého vychovatele Flopa (vychovatele ne rodiče, bacha na to). Ze začátku je to roztomilý, ale jak na to koukáte víc a víc, tak vás to pěkně začně sr....štvát a to zvlášť po tom, co si přepnete znění do angličtiny a zjistíte víc, než jste chtěli. Naštěstí už je i naše dítě otráveno králičím dementem, i když to zatím nahlas nepřizná, tak máme konečně klid. Komentáře tady rozhodně pobavily :-) ()

Urukhaj98 

všechny recenze uživatele

S01-S02: Banální zápletky a dost často až neskutečně otravné postavy vyvažuje alespoň naučná podstata seriálu. PS: Flop je tak hrozně dokonalej fotr, že ho musí zpravidla každej normální rodič do morku kostí nenávidět. 6/10 ()

zuzza11 odpad!

všechny recenze uživatele

Zaujala mne myslenka ze zdejsich komentaru, ze se jedna o "tabor odlozenych deti". Proc sakra ty zvireci dementy vychovavaji pletene hracky? Kde maji rodice? Proc se furt dokola probira moceni a kakani? Muj syn to bohuzel miluje, ja si rvu vlasy dil co dil. Jedine co me u kazde minuty poslouchani napada je, jak drzim Binga za usiska a mlatim s nim o zed. ()

Reklama

Reklama