Lacike

Wai (Derek Yee) je casnikom v luxusnom klube do ktoreho si rad privedie aj svojich dvoch kamaratov a priatelku. Lenze sa nezmestia do koze a za to ich sprdne bohata pani Tse. To ich nastve a rozhodnu sa ju uniest. Lenze je to parta babrakov a namiesto nej v absurdnom prevedeni unosu sa im podari uniest jej manzela Harryho Tse (Stanley Fung). Ziadaju vykupne ktore neprichadza a kedze sa Harry s partou nakoniec spriateli, tak ho pustia a on pri navrate nacape svoju zenu so svojim obchodnym partnerom Shekom (Stuart Ong). Ponizeny sa rozhodne vymysliet plan pomsty pri ktorom mu pomôze aj parta babrakov na oplatku za to, ze ich neudal inspektorke Ho (Joyce Godenzi), ktora sa vsetkemu snazi prist na kĺb. Namet celkom slusny, ale na komediu to prilis vtipne nie je. Unos Harryho bol skoro az trapny. Parte dementov cely cas musel radit uneseny co maju robit. Nie je to ani napinave ani srandovne. Najviac som sa tesil na cameo vystup dvojice Richard Ng a John Sham. Hraju tu asi 2 minuty opravarov lode, ktory nakoniec pobabru vsetko na co siahnu. Vysledkom je po kazdej stranke priemerny film. 5/10. ()