UFC Fight Night: Maia vs. LaFlare

(pořad)
  • Brazílie UFC Fight Night 62 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
Brazílie, 2015

ConanVJ

Pepey vs. Fili 4,5* Pěknej rychlej zápas ukončenej submisí. .......... Burns vs. Oliveira 4,5* Pěknwj, zezačátku taktickej strikovej zápas, ukončenej submisí a pěkným obratem zápasu. ........... (9) Nunes vs. Baszler 4,5* Rychlý ženský zápas ukončený TKO. ........... Santos vs. Martin 4,5* Další povedený zápas ukončený submisí. ........... Silva vs. Koschck 5* Rychlý zápas ukončený submisí. ........... (7) Maia vs. (14) LaFlare 3,5* Nejslabší zápas večera, kterej neni ani ukončenej před limitem. ........... Povedená smršť submisí, kterou kazí hlavní zápas večera. Za mě 85% :) ()

The Viper

Ač se to tak nejeví, tak zase tak špatné to nebylo a já to hodnotím jako lepší průměr. PROTOŽE: hlavní zápas ukázal spoustu důležitých ''faktů''. Maia a jeho věk prostě už není to co by mu stačilo na takové bitvy a je na něm znát, že věk nezastaví...i přesto prodal své bohaté zkušenosti (především ze světa grapplingu a BJJ) a velmi nebezpečného, trochu přehlíženého, LaFlareho až na poslední kolo (zmiňované kardio a věk) dominantně, jak by prudiči řekli, odležel, ovšem mohli jsme se kochat nádherným soubojem na zemi, hry kočky a myši, Laflare ukázal výbornou a efektivní obranu proti nebezpečným pokusům Maii o submisi a nadruhou stranu Maia nenechal nic náhodě a přecházel z guardu jako skutečný profík. Dále: smutný závěr kariéry Joshe Koschcecka - nevím komu připsat to ''ukradení duše'' , obrovskou chybu rozhodčího v jednom zápase a pár výborných finishů z prelimsů. ()