Cameriera senza... malizia

všechny plakáty

Řidič kamionu Antonio by rád se svým kolegu Giovannim začal podnikat jako majitel malého motelu nebo restaurace. V poslední době ubývají zakázky, a protože nemá peněz nazbyt, tak osloví svou známou, představenou místního kláštera. Ta je ochotná k půjčce, ale Antonio musí ručit svým kamionem a navíc pojmout za manželku jednu z jejích svěřenkyň Olivii. Zbožná a tichá Olivie se ukáže jako velice obratná ve vedení restaurace. Navíc po odchodu z kláštera se začne zajímat také o tělesné potěšení, a tak se zakrátko restaurace a hotýlek stane místem, kde je o hosta postaráno po všech stránkách. (curil)

curil

Erotická komedie režiséra Lorenza Onoratiho je jeho filmovým debutem (zde jako Lawrence Webber) a není až tak zábavná. Jednoduchý děj o nevinné dívce z kláštera, která začíná poznávat normální život za zdmi, kde strávila mládí. K tomu samozřejmě patří i sex a toho si užívá nadmíru. Čekal jsem klasický soft erotický film, ale v příběhu je zakomponováno pět šest hard porno scének. Sledoval jsem nesestříhanou verzi cca 1:42 hod., ale v některých okamžicích těch ošemetných situací, mi připadalo, že jde o šikovné dubly. Představitelka Olivie herečka Marina Hedman je fešanda a už kvůli ní mi není líto času. I ostatní dívky ve filmu nejsou k zahození a příroda vládne. ()