Presento - Požičaný svet (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

Slovensko, 2016, 3 min

Presento

Presento

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (2)

Člověk by si mohl říct, že tohle je jen další kritizijící song sestavený z témat většiny ožehavých témat dnešní lidské společnosti. Song, jakých tu bylo už nespočet. Co když ale každé jedno slovo textu je pravda? A není to jen přehlídka alarmujících témat o stavu společnosti a přístupu lidí jako takových. Jednomu je z toho úplně smutno, ale osobně to vidím tak, že pokud dokážeme problém popsat, dokážeme ho i řešit. A to je vlastně poselství tohoto klipu - poukázat na záhubu, do které se řítíme a zavčasu se probudit. Presentovu tvorbu hluboce uznávám, Filipa cením jako člověka a nemám problém přiznat, že jeho texty mi způsobují husí kůži i lesklé oči. Měli bychom si takové interprety více hýčkat a podporovat je!(15.6.2017)

Klip je mix rôznych dosť smutných záležitostí, ktoré sa dejú vo svete, text je moralistický, no niečo takéto by som od neho čakal na začiatku jeho tvorby a pravdu povediac, veci to veľmi neposúva. Veľa ľudí si to vypočuje a aj tak sa nezmení prípadne si to vypočujú už len tí, ktorí tak robia.(11.3.2016)