Goodbye Deutschland! - Die Auswanderer

• Německo Goodbye Deutschland! Viva Mallorca! (více)
Reality-TV / Dokumentární
Německo, 2006, 55 min (Alternativní 180 min)

vydumnica

Zaujimava bola Brazilska dzungla, Kanada, Karibik, USA...Paci sa mi ako si ludia idu za svojim snom, je zaujimave sledovat, ako sa cele rodiny s detmi ( niekedy aj psami a boli uz aj kone) stahuju na druhy koniec sveta...niektori ostanu, ini sa vratia domov. Niektori su pripraveni dostatocne, niektori zase mali velke plany, ale nezistili si vopred dolezite informacie, potom si napr. nemohli otvorit vlastny podnik, atd. ()

joelly01

Den po maturite jsem vypadla z CR a uz jsem se nevratila, procez jsem sama takovy Auswanderer a proto me tato Show bavi asi ze vsech nejvic co vubec v televizi jsou. V podstate se jedna o pribehy lidi, kteri se rozhodli vycestovat z Nemecka a zacit zivot nekde jinde (najdeme zde nove zacatky z celeho sveta). Nekteri odchazeji kvuli lasce, jini z nejakeho sentimentu, nektere pronasleduji dluhy, jini doufaji ze zbohatnou, nekteri zase chteji vypadnout z civilizace nekde do exotickeho raje a nepinozit se za materialnimi statky.... Zrovna vcera jsem si rozkoukala velmi dramaticky a smutny pribeh, uplne se nemuzu dockat az dojdu domu a dokoukam to. vyhodou je, ze starsi dily si muzete stahnout / nakoukat primo z "mediathek" na VOX. ()