poster

Dopisy z Prahy (festivalový název)

 • Indonésie

  Surat dari Praha

 • anglický

  Letters from Prague

Drama / Romantický

Indonésie, 2016, 94 min

Hudba:

Glenn Fredly
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  ***

  Člověk aspoň trochu nakoukl do indonéské dramatické tvorby a může uznat že to není nic hrozného, protože svoje dramata zobrazují a ztvárňují velmi podobným způsobem jako na západě, takže není třeba se jejich filmům vyhýbat. Navíc ani jazyk není na poslech něco hrozného, nemluvě o tom, že se tady snaží mluvit česky. Velmi komorní snímek s komorními výstupy, řekla bych. Ozvučen trochu jako korejská drama. V podstatě líbezné melancholické nic, které mi ukázalo zase něco zajímavého z doby změny vlády ze Sukarna na Suharta, co mělo něco společného dokonce s Českou republikou. Pomalé, levné a s usmířením.(28.10.2018)

 • - Během odpoledního natáčení byla na štáb zavolána policejní hlídka, protože si místní obyvatelé mysleli, že si teroristé natáčejí svoje budoucí cíle. (Peshi)

 • - Film je podle dostupných informací teprve druhým indonéským snímkem natočeným v České republice. Prvním byl road movie o studentech projíždějících Evropou Negeri Van Oranje. [Zdroj: E15] (hippyman)

 • - Příběh je natočen podle v Indonésii známé knihy, napsané Indonésanem žijícím v Praze, na základě skutečných událostí. [Zdroj: E15] (hippyman)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace