UFC Fight Night: Poirier vs. Johnson

(pořad)
  • USA UFC Fight Night 94 (neoficiální název)
všechny plakáty
Sportovní
USA, 2016

malylada

No tohle jsem nečekal, Johnson je prostě extratřída a neskutečně se pořád zlepšuje. Když si vezmu výkony před třemi roky, více a nyní, tak je to nebe a dudy. Dustina bych takhle neodepisoval. Tak má dlouhé série a prostě o někdo vykostí. Na téhle TOP úrovní už bude rarita mít sérky sedmi, osmi zápasů. Ale granáty perfektní, ještě ten s tím pádem to muselo chutnat.... Brunson dle očekávání, Hall zase kroutil palicí, ale po tom Knockdownu nic moc neudělal, tak se tomu nedalo co divit. Brunsonovi předpovídám zářnou kariéru a tipuji ho, že co nevidět půjde o titul. Nyní se prý rýsuje dle Joe Silvy, že by měl jít s Whittakerem, což by bylo easy se dostat na 7čku váhy, vzhledem k tomu, kdo v TOP 10 je a pak jedno velké jméno a půjde o titul. Zatím se mu v jeho výkonech nedá co vytknout. Parádní mašina.... Dunhama jsem rád nikdy neměl, ale klobouk dolů, má kadenci jako z kulometu, škoda jen, že mu chybí ty smrtící punche. Pěkný výkon a Glenn ustál nesmysl. Skelly Paráda, naopak Wade hodně zklamal. ()