poster

Green Day - Bang Bang (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2016, 3 min

Režie:

Tim Armstrong

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (3)

 • MM_Ramone
  ****

  Pieseň "Bang Bang" je v poradí druhou skladbou z očakávaného dvanásteho štúdiového albumu americkej hudobnej skupiny Green Day. Bude sa volať "Revolution Radio" a mal by výsť siedmeho októbra tohto roku. Song "Bang Bang" je prvým singlom ku tomuto albumu. Bol ku nemu natočený zaujímavý a vysoko kvalitný video klip. Bankové prepadnutie a domáca párty s Green Day. Nie je pochýb o tom, že borci z tejto kalifornskej kapely sú momentálne kráľmi neo-punku. ****(14.9.2016)

 • corpsy
  ***

  Trochu tej videoklipovej zmeny, rozhodne neuškodí.(12.2.2019)

 • Boudyy
  *****

  Dva Armstrongové vládnou všem. Klip k pilotnímu songu nové fošny od Green Day režíroval frontman kalifornské punk rockové kapely Rancid, která je spolu s Green Day synonymem pro odnož neopunk. Píseň o klukovi, co sní o slávě skrze provedení násilného činu si asi poslechly tři holčiny, které sebraly masky členů kapely a vyloupily v nich banku. A protože jsou to správné holky, lup propaří na domácí párty s Green Day.(15.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace