Planetární masakr

Yana Veselova

Kostýmy:

Anninka Velie
  • Karamanlis

Sympatická sebaironická upútavka na Planetárny masaker na TV stanici Prima Cool znela asi takto: "Nečakajte špičkové triky ani oscarové herecké výkony. Toto nie je béčko ani céčko, toto je ešte o dosť ďalej..." Po pozretí Earthtastrophe môžem potvrdiť, že to bolo náležite výstižné a nenadsadené promo...(14.7.2018)

• JohnMiller

Horšie efekty, horšie herecké výkony a horšie teoreticko-fyzikálne výjavy (skôr výkaly) v kinematografii veru ťažko nájsť. Toľko hlúpostí od čiernych dier, teleportov, bizarných zbraní, post-apokalyptického sveta, som do necelej hodinky a pól nevidel natlačených asi nikde. Mám občas slabosť pre zetkové filmy, len tak z recesie ale toto je v mojich očiach nemilosrdný odpad! Hoci sme sa pri sledovaní niekedy bavili, viac času ma to skôr vytáčalo.(7.8.2018)

• Torgal

Earthtastrophe - už ten názov jasne hovorí, že toto bolo točené ako turboblbosť úplne schválne. Všetky výčitky na šialenosť zápletky pri ktorej je Zem precucnutá na druhú stranu vesmíru kde sú jediným problémom elektrické metánové búrky, ktoré sa dajú chvalabohu zlikvidovať podomácky upraveným vysávačom, sú tým pádom absolútne zbytočné - tieto a omnoho väčšie sprostosti typu plánu na záchranu v ktorom figuruje aj komunikácia s alter egami v inom časopriestore nie sú chybou, ale umeleckým zámerom. V takomto rangu som už ale videl zábavnejšie kraviny, tu to brali asi predsa len o čosi vážnejšie ako sa patrilo. O inom hodnotení ako o odpade sa každopádne uvažovať nedá. 2/10(19.1.2019)

V tomto prípade naozaj neviem, čo majú ľudia na ČSFD za problém, keď na IMDb má tento film obstojných 48% pri skoro 900 hodnoteniach. Áno, sú tam nereálne a celkom divne zamotané veci, ale myslím, že na tomto žáner Sci-Fi stavia. Veci, ktoré je ťažšie pochopiť, keďže majú intergalaktický, paradoxný a ešte neviem aký význam, majú zruinovať Sci-Fi film? Tomu som nejako nepochopil. Zrejme to nebolo nejaké extrémne dielo a možno keby som si to znova pozrel, tak by som znížil hodnotenie, ale to možno tak na 3 hviezdičky, keďže tomuto filmu nechýbala zaujímavá zápletka, čo je u Sci-Fi dôležité. Ono ak si aj myslíte, že ten film je až hlúpo nereálny, tak to stále môžete brať s nadhľadom, ako napríklad Sharknado. 7/10 (Videné v TV, December 2018, SK Dabing)(19.9.2019)

• kaylin

Takové hodně překombinované sci-fi, ale to jen proto, že tvůrci chtěli ohromit diváky a nadchnout je zajímavý digitálními triky. Zase tak zajímavé nejsou, ale pravda, nejsou ani odfláklé. To celé vede ale k celkem stupidnímu příběhu, který chce být nablýskaný, ale k tomu má opravdu hodně daleko. Zapomenutelné televizní béčko.(25.4.2017)