Kate (Sandra Hess) s přítelem Neilem (Kent MacLachlan) si chtějí zakempovat v přírodě. Během kempování si je však vyhlédne parta, která je rozhodně nenechá v klidu užívat si přírody. Neil je zabit a Kate zajata a obtěžována čtyřmi muži. Uteče jim a začíná hra na kočku s myší. Není však jediná, kdo se v divočině pohybuje, na stopě jí jsou další mimo onu problémovou partu. Jaké mají ti další cizinci úmysly a dokáže Kate tento hon přežít? (Zetwenka)

ricci.s

Trochu atypický survival / exploitation kúsok odohrávajúci sa v prekrásnej prírode, kde sa vyberie mladá žena so svojim priateľom. Natrafia však na skupinku zabijakov, ktorí sa rozhodnú, že si ju ponaháňajú, no hlavná hrdinka sa rozhodne brániť stoj čo stoj. A keďže nemala problém ukázať prsia (čo samozrejme potešilo), už som len čakal, kedy dôjde k nejakému peknému znásilneniu a následnej pomste. Napokon som však ostal trochu sklamaný. K znásilneniu nedošlo (pričom možností bolo dostatok), a ani tie mordy neboli bohvie čo. Režisér sa totiž koncentroval najmä na postavy, takže občas sa z kladnej či zápornej postavy vykľuje niečo iné, no ale títo záporáci si začali riešiť problémy medzi sebou a likvidovali sa navzájom, takže naháňanie hlavnej hrdinky bolo napokon odsunuté na druhú koľaj, a to je veľká škoda. Omnoho viac by som privítal klasický, šablónovitý rape and revenge, ako bol napr. I Spit on Your Grave, takéto kúsky ma totiž ešte nikdy nesklamali. Ináč je to celkom fajn, pekne nakrútené, dostatočne akčné a svižné. ()