silentname

"No Good Heroes" je podľa mňa ako keby ste si skombinovali filmy "Get Out" a "Dreamcatcher" a celé to urobili úplne mizerne. V prvom rade tento film nemá dokopy nič originálne na ponúknutie. Všetko čo sa tu odohráva som už videl inde a spracované lepšie. Takže originalita je tu nula bodov. Otrepané, staré a už videné. Postavy ma dokopy moc nebrali a pôsobili viac ako stereotypy, než ako reálne postavy. Viete kam sa dostaneme, čo sa bude diať, nič prekvapivé to v sebe dokopy nemá. Premýšľam nad niečím pozitívnym a jediné čo mi napadá je, že dizajn mimozemšťanov je celkom okey, hlavný hrdina je relatívne okey a občas je tu scénka, ktorá možno trošku funguje, najmä po tom čo Blake predstaví Evie rodičom. No výsledok z filmu je mizivý. Neodporúčam vidieť. Je oveľa viac kvalitných filmov, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Toto je absolútna strata času v rámci akéhokoľvek žánra. Hodnotenie: D- ()

ARI50

Hrozná blbost a škaredi ufouni, herci nudní celý film je totálně o ničem vůbec se nepovedl. Komedie vůbec. ()

kaylin

Zvláštní film. Moc vtipné to není, ale celkem hezky divné a relativně originální pojetí jsem tu našel. ()