Jste chytřejší než váš mazlíček? (TV seriál)

• Česko

Jsme chytřejší než zvířata?

Are You Smarter Than Your Pet?

Dokumentární

Velká Británie, 2016, 2x44 min

• Mallinali

Pár zajímavých postřehů a hromada směšného flagelantství na téma jak je člověk ve skutečnosti hloupý a arogantní a zvířátka chytrá a hodná. To je teď taková móda. Přitom je vždy vybrán jeden úkol, na který se dané zvíře specializuje a skutečné přednosti člověka, díky kterým tomu tady šéfuje on, ukázány nejsou. Člověk se tedy z toho dozví dost málo a ta chytřejší zvířata to z nějakého důvodu absolutně netankuje. U Britů bych v jednoduchém přírodopisném pořadu takový fail nečekal, ale časy se asi fakt mění. Plusem je alespoň český dabing od Petra Rychlého.(10.4.2018)

• Hannibal1913

Mám rád dokumenty. Většinou se na ně dívám, když žeru, což znamená, že týdně jsem schopen shlídnout až dvacetosm hodin filmu, u kterejch se něco pěknýho dozvim... Tak třeba u této pičusoviny jsem přišel na to, že v souboji s hadem jsou naše výhody: máme nohy a ruce, máme uši. Naopak výhodou hada je: má jedovaté kousnutí! Takže abych to shrnul: ,,milí britové, pro svoje přehloupé spoluobčany i nadále natáčejte podobné sračky, jestli to potřebujou". Vzkaz pro ČT: ,,jděte s tím, prosím, do prdele, děkuju".(10.2.2019)