Mai onri leobeusong

• Jižní Korea 마이 온리 러브송 (více)
Jižní Korea, 2017, 9 h 38 min (Minutáž: 27–30 min)

Epizody(20)

Když během natáčení nového seriálu nejdou věci podle plánu, špičková herečka odjede pryč ve staré dodávce na cestu časem. (Netflix)

angelbooks

Hodně dlouho jsem se rozhodovala, zda dát 3 či 4 hvězdy. Šla jsem do toho s obrovským nadšením, protože jsem měla chuť na nějakou romantiku z historického prostředí. Nevadilo mi tam ''kouzelné auto'' nebo jinak abstraktní situace (viz. třeba co se oblečení princezny týká), avšak především poslední čtvrtina mě opravdu nudila. Měla jsem výhrady nejen k hlavnímu herci (vždy se po nějaké situaci zachoval jako ''muž'' a šel hlavou proti zdi), ale poté i k hlavní herečce (ano, mohla trochu ztišit volume, co si budem). Předposlední díl jsem dokonce proskákala a ten poslední mě bavil jen proto, že už byli v přitomnosti. Upřímně se mi tam nejvíc zamlouval princeznin strážce. K doramě se určitě nevrátím, i když má celkem dobré hodnocení. Doporučuji však tento seriál dál, ALE jen jako oddechovku. :) ()

sara93

Perfektní! Chtělo by to pokračování. Výborně zpracované postavy a děj po komediální stránce na jedničku. Chemie mezi hlavnímy charakteryzde funguje přorpzeně. Nemám seriálu co vytknout, byl vtipný a svižný. ()

Krysap

Uznávám, že je to produkce spíš do Studia Kamarád, ale na druhou stranu jsem se dost slušně nasmála. :-) ()