kaylin

Snímek „Deadman Apocalypse“, který Charlie Steeds také natočil, jsem poslal rovnou do odpadu, s jeho dalším filmem, „The House of Violent Desire“ to neudělám, i když k tomu rozhodně nemá daleko. Tvůrce nemá soudnost, přepískl stopáž, nedokázal kočírovat herecké výkony a tím ani pořádně vygradovat scény, přičemž některé by si to skutečně zasloužily. Ne, z podobného nápadu, se dobrý dvouhodinový film takovým způsobem udělat nedá. ()

ricci.s odpad!

Charlie si to u väčšiny divákov posral už len svojou poslednou Kanibalskou farmou, ktorá sa mi síce až taká hrozná nezdala, a v podstate som rád, že som ju až tak nesprdol, pretože keď si ju porovnám s týmto tu, je to pomaly až hororový klenot. Hodina filmu absolútne o ničom, akurát môžeme škrípať zubami nad iritujúcimi hercami (ktorý nemajú s pojmom herectvo nič spoločné) a nad dialógmi čítanými s papiera, ktoré by vypískali aj v divadle. Potom sa to chvíľu zmení na gay porno, následne tam začnú všetci riešiť príbuzenské vzťahy, aby to vyvrcholilo asi tak dvoma mizernými vraždami mimo záber s pár striekancami krvi. Je naozaj veľkým umením pri tomto vydržať dve hodiny, a keďže tento film pokladám ešte horší ako všetky juhoamerické telenovely, črtá sa nám megasračka roka 2018. ()

Shanen29

Velmi špatný a zle natočený film.Název ovšem svádí k dobrému zážitku plném napětí,ale není tomu tak.Zřejmě Charliemu chybí pevná ruka,vizuální pžedstavivost a více peněz.. ()