poster

Honba za nefritem (TV pořad)

 • Kanada

  Jade Fever

Dokumentární / Reality-TV

Kanada, 2015, 25 min

Režie:

Mary Frymire

Scénář:

Samantha Beck

Hudba:

Adam Lastiwka
(další profese)
 • imluky
  **

  Ta ženská, to je teda zjev k pohledání. Viděl jsem jen ten díl, jak toho malého Číňana fiklo ve hřbetě, když házel bláto lopatou, že ho museli pak odvézt helikoptérou do nemocnice. To už bylo na mě moc...(3.10.2016)

 • grizly007
  ***

  Těžba samotná je zajímavá , ale rodinka vypadá jak z American horror story. Exceluje zde především nejmladší syn který v každým díle zničí buď bagr nebo čtyřkolku a všemu dal korunu v díle kde si hrál na doktora. No kolosální čurák. ps: koukám že frog si toho všiml taky :)))(27.6.2017)

 • whack
  odpad!

  Borec si postaví chatu v tajge a skonštatuje: „Bola tu veverička, zjedla mi orechy. Musí ich tu byť viac. Musím ich nájsť a zabiť.“ Ďalší traktorom rozryje polku údolia, potom vystúpi, rozhliadne sa a nahlas premýšľa: „Nevidím tu žiadne zvieratá...“ Neviem, mne títo ľudia pripadajú neuveriteľne retardovane.(21.8.2017)

 • Frog.cz
  ***

  Dá se na to dívat,jenom se musím smát a divím se že toho blonďatého synáčka už dávno otec nevyhodil,protože ten do čeho sedne tak to dorbe,nabourá případně zahrabe do bahna pickup a ve snaze vytáhnout jej,ještě střední bagr a pak těžký bagr,takže musel přijet těžký vojenský speciál z navijákem který to postupně vyprostil.Samozřejmě že to nebylo zadara.Nicméně maminka (která má mimochodem strašnou tlamu,jako hvězdopravec)ho vychvaluje jaký že je to skvělý řidič :-p(27.12.2016)