Rytmus: Started from the Bottom

(hudební videoklip)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Slovensko, 2013, 3 min

Rytmus opisuje, ako sa dostal zo stoky hore a nezabudne ani na všetkých novodobých budhistov a podobne. (nessbeal)

Marek1991 odpad!

Suvereno chcel zmeniť systém, urobil premenu seba, no Rytmus mu nakladá za niečo, čo ani neviem, že by Suvereno hral. Prečo si myslí Patrik o Lukášovi, že je falošný, to veru neviem. Jasné, že peniaze sú v dnešnom svete potrebné, no Lukáš aspoň hľadá cesty, aj keď sa občas prekrývajú so súčasným systémom, zatiaľ čo Patrik sa zmieril s tým, čo je a preto je aj súčasným systémom tak braný, ako ten čo dáva ľuďom ilúziu ako sa môžu vypracovať tam kde je on a potom ešte v klipe prskne na chudobných otcov, čo ťažko makajú, lebo on sa teší z toho, aký tento systém je, že aj takému človeku ako je on to umožnilo sa takýmito vecami vypracovať pomyselne hore a potom inokedy zas hrá človeka, čo dáva životné múdra na ostatných ľudí. Patrik si dosť serie do úst často, viac mi však vadí, keď je falošný, keď mu niekto siaha na jeho pomyslený trón, či vyčíta druhým rôznorodosť. Suvereno možno nie vždy je tiež v pohode a neuvedomuje si, čo robí a ulietava si do svojho sveta, čo aj Patrik využil, aby sa zas na ten pomyselný trón dostal a Suverena u mnohých zhodil a tiež aj tých, čo nevedia čo je mixtape, či ľudí čo veria v iluminátov, no opäť neoriginálne z jeho strany, zas pózerské a napriek tomu, že v súčasnosti naznačuje, že nie je zamindrákovaný, tak mám z jeho osobnosti pocit, že je veľmi nevyrovnaná, neistá a toto zbytočne urobili bordel na našej scéne. Možno tomu Lukášovi stačilo len zavolať, ak by bol chlap a vyriešiť si to s ním, čo mu vadilo a nie ho odkazmi cez hudbu zhodiť a vlastne tak pritlačiť na Lukáša, aby sa bránil proti veciam, ktoré pre Lukáša boli nepochopenia až nepravdy a ublížili mu. ()

corpsy odpad!

Tak týmto to Patrik Vrbovský dokonalo zapečatil. A v posledných strofách jeho svetového rapu hovoril o sebe? Možno si to ani neuvedomil. ()

tomala4 odpad!

odpad z odpadu z odpadu.. ..že motivácia mladých, aby si namiesto fetu pchali do hláv konzumerizmus, mamonárstvo, povrchnosť a pokrytectvo.. Z dažďa pod odkvap.. Byť sfetovaný mamonom nie je žiadna výhra.. A mimochodom fet=droga, akurát legálny, je aj etanol alebo lieky z lekárne, však motivátori.. ()