Every Time I Die - Map Change

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2016, 5 min

Ouwen

K týhle kapele jsem se dostal díky "Beartooth", kdy jsem potřeboval podobně založenou kapelu, která disponuje s vokálistou, kterej je schopnej do screamu si vyrvat srdce a krvácet skrz perfektně ozvučené nástroje. Místní dva odpady nějak nechápu, protože já si klip vychutnávám. Every Time I Die je navíc kapela, která má hodně energické a infarktové live shows. Když k tomu přičtu špičkovou textařinu Keitha, jeho rozbitej screamo, exkluzivní barvu hlasu a pestrou paletu breakdownů, meziher, fantastický bubny i ostré kytary, dostanu skvělou emocionální a pestrou nahrávku. Ještě k tomu skutečnost, že "Low Teens" (jejich zatim poslední osmá studiovka), je považována za jejich vrchol a "Map Change" za jeden z nejlepších tracků. Lze pořád slyšet nefalšované emoce, energii, dynamiku a nápaditost, kdy si kapela nic neulehčuje a dokáže překvapit i na osmé desce - ruku na pytel, která kapela si udržuje tak "čerstvý" status?! Wanderlust zůstává mojí oblíbenou od týhle kapely, ale Map Change je výborná taky. ()