Autoškola

Kamufláž (E06)

(epizoda)

Pátranie po väzňovi Palim naberá na obrátkach. Generál Karol Hrom sa nehodlá vzdať, berie Paliho útek osobne, zvyšuje dokonca odmenu. Pali sa teší z toho, že stúpol na cene, cíti sa ako rocková hviezda. Tak ho Katka na jednu zamaskuje. Tu dievčatám napadne plán, ako sa dostať k peniazom zakopaným pod väzením. Ruda zamaskujú ako Karola. Marta potom príjme generálove pozvanie na obed. Kým budú papať, Rudo sa v prestrojení za Karola prešmykne do väzenia.  Či už z nudy, alebo zo zúfalstva sa svorne všetci zhodnú, že realizovali aj väčšie blbosti a idú nato. Rudo berie svoju úlohu v pláne vážne. Začína Karola sledovať, aby si naštudoval jeho pohyby a dokonca začína posilňovať. Aby sa mu podarilo všetkých prekabátiť, musí byť jeho prevtelenie dokonalé. (TV Markíza)

Sany33 odpad!

Príbeh: Rudo sa prezlečie za generála a snaží sa infiltrovať väznicu. Čo sa na tomto pláne môže pokaziť? Rudo sa vo väznici stratí. Prevedenie: Seriál dosiahol absolútne dno. Ani raz sa mu nepodarilo rozosmiať ma a dokonca sa opiera o čoraz hlúpejšie premisy ako sa dostať do väzenia. Každou ďalšou časťou stráca dych. 5% ()

filip289 odpad!

Strašne divný seriál. Začal síce veľmi slabo ale každou časťou sa celkom zlepšoval a časť s trdelnikármi Vajdom a Stankem bola dosť fajn. O týždeň nato však kvalita opäť klesla a dnes nemôžem dať nič iné než odpad. Takáto nudná a nevtipná časť (pri ktorej som dokonca aj zaspal) si totiž nič iné nezaslúži. ()