Reklama

Reklama

Cesty snů

(seriál)
  • Německo Die Traumrouten des Orients (více)
Německo, 2017, 2 h 8 min (Minutáž: 42–43 min)

Režie:

Hajo Bergmann

Scénář:

Hajo Bergmann

VOD (1)

Epizody(3)

Obsahy(1)

Vydejte se s námi po starobylých stezkách plných tajemství a překvapení. Dnes po nich cestujeme, abychom opět odhalili prastaré trasy opředené legendami... Třídílná cestopisná mini série se zaměřila na výjimečné cesty po šesti důležitých zemích Jižní a Střední Asie. Cesty snů nás zavedou na dobrodružnou výpravu po různorodé krajině, během níž se setkáme s různými zajímavými lidmi a seznámíme se s jejich bohatými tradicemi i náboženskou vírou. Nenechte si ujít neuvěřitelný zážitek, kterým se kvůli nestabilní politické situaci v tomto regionu může pochlubit opravdu jenom málokdo. Cesty snů jsou symbolem diverzity, a zároveň soudržnosti, které byly odjakživa klíčem k ekonomické prosperitě a pokroku. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

Marze 

všechny recenze uživatele

Podrobné poznávání místních kultur. Oblasti velmi vyprahlé, nekonečné dálavy liduprázdných pouští. ()

Boanka 

všechny recenze uživatele

Dávam 5*, lebo formát a námet. Inak spracované oblasti a príbehy vydajú kľudne na plnovýživných 3x120 minút, takže to bolo trochu líznuté. ()

Reklama

hygienik 

všechny recenze uživatele

Cesty snov majú skvelý námet. A síce u nás nie až tak známe turistické trasy (Irán, Kyrgizsko, Tadžikistan, Pakistan a India). Spracovanie je rôznej kvality (Irán podrobnejšie, Pakistan z rýchlika). A niektoré mestá (Dilí, Biškek) sú tu odbité jedinou vetou! Potenciál námetu využitý tak na 50%. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama