Hombre de fe

• Kostarika Keylor Navas (neoficiální název) (více)

Inšpirujúci skutočný príbeh známeho kostarického brankára, Keylora Navasa, od jeho skromných začiatkov v chudobnej dedinke až po úspešný vzostup na elitného futbalistu v jednom z najlepších futbalových tímov, v Real Madrid. (TV Lux)

hygienik

SPOILER! Futbal je vzrušujúca hra plná emócií a napínavých momentov. Muž viery je o skvelom brankárovi Keylorovi Navasovi, ale je hrozne nudný. Keby film trebárs o Hamšíkovi, vyzeral takto, vystrelo by ma. Problém je v tom, že Navas je tu prezentovaný ako obrovský slušňák, čo nepije, len trénuje a pokorne čaká na svoju príležitosť. Verí Bohu, že ho dostane do lepšieho klubu a pomodlí sa pred každým zápasom, pred očami plných tribún. Je to preto kresťanský film? TV Lux si myslí, že áno, ja si myslím, že je to len obyčajný športový film o veriacom športovcovi. Lebo brankárov, čo sa pred zápasom prežehnajú je na svete veľa. Celú projekciu som si spomínal na 1 film o malom futbalistovi, čo si sám nevie zašnurovať kopačku. A ešte aj ten bol lepší ako Hombre de fe a to je pre mňa ako diváka problém. ()

macherano

Zaujimavy pocin biograficky film ako z chudobneho chlapca velka hviezda zaujimave ze to dala luxka kludne to moze dat aj markiza jojka aj v podvecernych hodinach dabing moze byt ani by som o tom nevedel ze nieco take existuje keby neprepinam kanaly najprv som si myslel ze cisty dokument nakoniec lepsia vec hrany film ()