Pomoc! Můj dům je prokletý

(pořad)
  • Velká Británie Help! My House Is Haunted
Historický / Mysteriózní / Thriller
Velká Británie, 2018, 44 min

V Peterboroughu zlověstná entita vytáhne Kevina z postele a bolestivé ho poškrábe. Tým vede intenzivní vyšetřování, aby démona odhalil... Jakási temná postava mučí Ashu a její dcera věří, že jde o prokletí. Tým řeší zatím nejtěžší případ své kariéry a snaží se bytost vyhnat... Z osm set let starého hotelu Old Vicarage přicházejí děsivé zprávy o paranormální aktivitě. Podaří se týmu duchy identifikovat? ... Zemětřesení způsobí paranormální aktivitu, kvůli které se Gillian bojí spát ve vlastní ložnici. Tým se snaží odhalit entity, které za strašením stojí... Renovační práce vyvolají děsivou paranormální aktivitu ve viktoriánském domě Sarah v Neathu ve Walesu. Co tým během vyšetřování odhalí? ... Poltergeist terorizuje dům Julie a Billa. Může za to Juliina sbírka klaunů, nebo nedaleký vrak lodi vyplavil víc než jen dřevo? ... V Bristolu si Emma všimne, že se po celém jejím domě objevují otisky rukou bývalého policisty. Ten je však už téměř dvacet let mrtvý... Pár důchodců žije už léta v domě hrůzy. Během vyšetřování tým zjistí, že nemovitost je plná zlých duchů, kteří nemají možnost úniku. (TV ID Xtra)