Moje zprávy

Publicistický
Česko, 2018

Účinkují:

Jaromír Soukup (moderátor), Tomio Okamura

První televizní zprávy tak, jak vám je nikdo jiný neřekne. (TV Barrandov)

metfor

Bravo! Jediné zprávy, které mne za posledních 15 nebo 20 let opravdu mezi nabídkou mainstreamových televizí oslovily, které mají smysl, dávají si za cíl napravit některé nešvary v našem státě. Pouštím si z internetového archívu většinu dílů, takže za krátkou dobu jejich existence (pár měsíců) jsem se na ně díval už delší dobu, než na všechny ostatní zprávy během tohoto tisíciletí dohromady. Na to, abych se koukal na nevyvážené, neobjektivní, politicky korektně angažované zprávy na ČT jsem příliš citlivá duše, nejsem masochista, každá minuta by mi byla utrpením. Líbí se mi, jak jde Soukup po krku lidem nebo institucím, které si rýpnutí rozhodně zaslouží, za což jsem mu velmi vděčný. Když si uvědomím, co všechno Soukup už zvládl (právník, úspěšný profi boxer, manažer mediálního domu, moderátor, dramaturg, ...), a koho měl ve svých pořadech (Jiřího Hynka, prezidenta Zemana, premiéry Babiše a Orbána, fůru šéfů a jiných důležitých představitelů politických stran, ...) nebál bych se ho přirovnat svou všestranností k Cimrmanovi. Mimochodem, podle bookmakerů se momentálně Soukup nachází s kurzem 1:40 s dalšími třemi lidmi na 17 až 20 místě žebříčku pravděpodobných příštích prezidentů. ()

a.noodles odpad!

Hledám poctivé, nestranné zpravodajství, tohle je můj zmatený strýček, který si stěžuje na krádeže a podvody EU či ČT a věří zdravotním hrozbám v podobě mikrovlnek. ()

luis13 odpad!

Pan Soukup je asi tak vtipny, jako doktor co vam sdeluje, ze mate rakovinu. Stejne je na tom i tenhle pseudoporad k zbliti ()

pantokrator odpad!

To je něco neuvěřitelnýho. Soukup nemůže bejt člověk. Podle mě ho vyrobili z použitých součástí Václava (z filmu rozpuštěný a vypuštěný), Kalkulona z Futuramy, robotického manipulátoru a Čísla Pět, co žije ()

dyxhgd odpad!

Ubohý zoufalec, co jak u piva vykládá jakési zprávy, které si načetl na zpravodajských webech. Neumí mluvit, vyprávění není vnitřně konzistentní ani zábavné. Intelektuální přínos taky nulový. A ještě ke všemu tam cpe jakési názory nebo hodnocení, které jen ukazujeho omezenost. Katastrofa a ztráta času. ()